TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE
Informacji zapisanych za pomocą plików cookies używamy w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszej strony.
Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na przycik AKCEPTUJ znajdujący się na dole tej informacji.
Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
AKCEPTUJ
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Kierownictwo szkoły
Pańkowska Halina dyrektor
biologia leśna
przedmioty zawodowe ogrodnicze
Wolska Marianna wicedyrektor
język rosyjski
Brutkowska Iwona kierownik internatu
wychowawca w internacie
Przystawik Beata kierownik szkolenia praktycznego
doradztwo zawodowe
chemia
Kubiak Dorota sekretarz szkoły
przedmioty zawodowe leśne
przedmioty zawodowe pszczelarskie
Nauczyciele
Bastek Monika biblioteka i czytelnia
wychowawca w internacie
wychowawca klasy 2TLC
Bobrzecka Grażyna przedmioty zawodowe pszczelarskie
Bobrzecki Lech przedmioty zawodowe pszczelarskie
Bogdaszewski Piotr plastyka
wychowawca w internacie
Bogumił Piotr przedmioty zawodowe operator maszyn leśnych
Bryła Marianna język polski
Dąbrowski Mariusz użytkowanie lasu
gospodarka łowiecka
zajęcia praktyczne w lesie
wychowawca klasy 1TLD
Deptuła Ewa język polski
Doniec Arkadiusz wiedza o społeczeństwie
wychowawca w internacie
Dzikowski Krzysztof język niemiecki
wychowawca klasy 3TLC
Fabisiak Brygida matematyka
wychowawca w internacie
Gietek Kamil nauka jazdy ciągnikiem rolniczym
wychowawca klasy 4TLA
Gietek Krzysztof nauka jazdy ciągnikiem rolniczym
przepisy ruchu drogowego
Gwiazda Mariola wychowawca w internacie
Jagłowska Ewa fizyka
informatyka
wychowawca w internacie
wychowawca klasy 2TLD
Kołomyjska Dorota historia
historia i społeczeństwo
geografia
wychowawca klasy 4TLB
Król Piotr edukacja dla bezpieczeństwa
wychowawca w internacie
Lejman Rafał matematyka
Magdaleński Wiktor urządzanie lasu
maszynoznawstwo leśne
zajęcia praktyczne w lesie
Malinowski Krzysztof hodowla lasu
zajęcia praktyczne w lesie
Małż Jacek przedmioty zawodowe ogrodnicze
Miszkiewicz Bartosz przedmioty zawodowe operator maszyn leśnych
ks. Nowikowski Karol religia
Opońska-Nosek Anna pedagog szkolny
podstawy przedsiębiorczości
Pańkowski Mateusz ochrona lasu
informatyka leśna
zajęcia praktyczne w lesie
wychowawca klasy 3TLD
Podejko Weronika język angielski
wychowawca w internacie
Sęk Sebastian wychowanie fizyczne
wychowawca klasy 3TLA
Sieruta Wioletta wychowawca w internacie
Sokołowska Dorota język angielski
wychowawca w internacie
wychowawca klasy 3TLB
Stawryłło Małgorzata wychowawca w internacie
Święcka Monika muzyka
wychowawca w internacie
Wolwark Joanna przedmioty zawodowe leśne
wychowawca w internacie
Zadroga Anna biologia
wychowawca klasy 1TLC
Zamojski Krzysztof zajęcia praktyczne w lesie






Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida