ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
2019/2020 2019/2020
Dobry występ UKS TECHNIK Ruciane-Nida w BnO w Sierakowicach
26 WRZ 2013

21-22 września w okolicach Sierakowic przy wspaniałej pogodzie w pięknych lasach kaszubskich, rozegrane zostały Mistrzostwa województwa i V runda Pucharu Województwa Pomorskiego w BnO. W tej imprezie mieli możliwość uczestniczenia trzej trzej licencjonowani zawodnicy z naszej szkoły: Damian Jakubczyk, Albert Kaczmarczyk oraz trener Marek Szczepański. Dotychczas próbowaliśmy swoich sił występując w zawodach organizowanych przez leśników. Tym razem udało nam się powalczyć z klubami zrzeszonymi w Polskim Związku Orientacji Sportowej.

Zawodnicy UKS TECHNIK w Kamienicy Królewskiej gdzie było zorganizowane centrum zawodów w średniodystansowym biegu uplasowali się w swoich kategoriach na następujących pozycjach: Damian Jakubczyk - 4 miejsce, Albert Kaczmarczyk - 5 miejce, Marek Szczepański - 2 miejsce. Natomiast podczas biegu sztafetowego najlepsi okazali się uczniowie UKS TECHNIK: Damian Jakubczyk i Albert Kaczmarczyk, zajęli 1 miejsce wyprzedzając tak silnych zawodników z Klubów jak UMKS KWIDZYŃ czy UKS SIÓDEMKA RUMIA. W biegu klasycznym w kat. M-55 Marek Szczepański zajął 3 miejsce. Najbliżej podium był Albert Kaczmarczyk, który w kat. M-18 zajął 4 miejsce. Dzięki tym sukcesom zdobyliśmy pierwsze punkty w Ogólnopolskim Rankingu w BnO.

Najbliższe zawody w jakich UKS TECHNIK powalczy o medale będą Mistrzostwa Szkół Leśnych w indywidualnym i drużynowym biegu na orientację. Mistrzostwa te odbędą się w Goraju.Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida