ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Absolwenci Technikum Ochrony Środowiska

Poniżej znajduje się spis absolwentów technikum ochrony środowiska, którzy ukończyli naszą szkołę od 1997 roku.
Wybranie roku ukończenia przeniesie do listy absolwentów z danego roku.

Rok ukończenia: [2007] [2006] [2004] [2003] [2002] [2001] [2000] [1999] [1998] [1997]

Rok ukończenia 2007
TOŚ
Wychowawca: Dorota Kołomyjska
  1. Banach Lidia
  2. Domian Katarzyna
  3. Ejdys Łukasz
  4. Izbicki Marcin
  5. Kajko Kamila
  6. Łubiarz Rafał
  7. Murach Anna
  8. Ruchała Marianna
  9. Skupiński Jacek
  10. Suchecki Bartosz
  11. Tobojko Milena
  12. Wierzbicki Szymon
Rok ukończenia 2006
TOŚ
Wychowawca: Grażyna Kowalkowska
  1. Druzgała Mariusz
  2. Dymek Paulina
  3. Jankowski Paweł
  4. Kierod Stanisław
  5. Korzińska Monika
  6. Leszczyński Damian
  7. Nosek Wioleta
  8. Ochocka Katarzyna
  9. Piaszczyk Paweł
  10. Pudlis Sebastaian
  11. Sulewska Katarzyna
  12. Trzcińska Karolina
  13. Wysocki Adrian
Rok ukończenia 2004
TOŚ
Wychowawca: Beata Przystawik
  1. Banach Łukasz
  2. Domian Justyna
  3. Kaczmarczyk Paweł
  4. Kowalski Michał
  5. Krom Grzegorz
  6. Lachman Karolina
  7. Marcińczyk Karolina
  8. Nestoruk Karolina
  9. Norowski Paweł
  10. Olbryś Ewa
  11. Opalach Marcin
  12. Parda Katarzyna
  13. Pieloszczyk Karolina
  1. Pieloch Joanna
  2. Pliszka Karol
  3. Raczyńska Justyna
  4. Rogalski Mariusz
  5. Sadłowska Malwina
  6. Sadłowski Marcin
  7. Serafin Sylwia
  8. Serowik Marta
  9. Ślaska Edyta
  10. Wagner Paweł
  11. Waśniewska Urszula
  12. Wygnał Marcela
Rok ukończenia 2003
TOŚ
Wychowawca: Jolanta Piaszczyk
  1. Barbarska Monika
  2. Chrobak Magdalena
  3. Deptuła Dorota
  4. Deptuła Justyna
  5. Dzwonkowska Ewelina
  6. Ertel Katarzyna
  7. Drężek Artur
  8. Furtak Diana
  9. Gleba Agata
  10. Jabłoński Przemysław
  11. Jankowski Emil
  12. Kerstan Marzena
  13. Leszczyński Paweł
  1. Olszewska Anna
  2. Pietrewicz Zbigniew
  3. Potapczuk Adrian
  4. Przybycień Lucyna
  5. Rant Ewa
  6. Parzych Agnieszka
  7. Sawicka Joanna
  8. Sawicka Kamila
  9. Skowrońska Anna
  10. Szewczyk Kordian
  11. Szmytko Renata
  12. Zajkowski Daniel
  13. Zalewska Wioleta
Rok ukończenia 2002
TOŚ
Wychowawca: Marianna Wolska
  1. Bałdyga Anna
  2. Banach Daniel
  3. Całka Robert
  4. Dąbrowska Jolanta
  5. Duda Kamila
  6. Dziedzic Karol
  7. Fajęcki Piotr
  8. Kaczerska Anna
  9. Łachacz Julita
  10. Machnowski Krzysztof
  11. Parda Anna
  1. Potapczuk Adrian
  2. Róziecka Kamila
  3. Rudnik Edyta
  4. Rybak Helena
  5. Serwatko Ryszard
  6. Stodulska Aleksandra
  7. Strzeszewski Jakub
  8. Śliwka Marcin
  9. Turski Marcin
  10. Waszkiewicz Barbara
  11. Wojnach Małgorzata
Rok ukończenia 2001
TOŚ
Wychowawca: Dorota Sokołowska
  1. Drężek Adrian
  2. Duba Izabela
  3. Grabowski Arkadiusz
  4. Grykin Adam
  5. Kobus Kajetan
  6. Kopczyńska Anna
  7. Krupa Anna
  8. Kujawska Dorota
  9. Lisowski Rafał
  10. Łynka Marta
  11. Marchlewicz Marika
  12. Olszewska Marta
  1. Polita Kamila
  2. Poniatowski Rafał
  3. Rackiewicz Jakub
  4. Sekściński Michał
  5. Soja Artur
  6. Stankiewicz Piotr
  7. Sutkowska Ewa
  8. Szmigiel Joanna
  9. Szylakowski Wojciech
  10. Trzcińska Agnieszka
  11. Urbanowska Lidia
  12. Zieliński Tomasz
Rok ukończenia 2000
TOŚ
Wychowawca: Beata Przystawik
  1. Bzura Kamila
  2. Celińska Monika
  3. Chmielewska Urszula
  4. Florkowski Przemysław
  5. Jaksina Anna
  6. Jasiukiewicz Bartosz
  7. Koziatek Justyna
  8. Krzynówek Paweł
  9. Łojko Michał
  10. Łada Jolanta
  11. Sokołowska Patrycja
  12. Sztylc Mariusz
  1. Szok Marta
  2. Wojciechowska Izabela
  3. Wierzbicka Ewelina
  4. Zielińska Magdalena
  5. Zieliński Wojciech
  6. Łukaszewicz Sebastian
  7. Dacko Agnieszka
  8. Kulas Marcin
  9. Łachacz Magdalena
  10. Miszczuk Ryszard
  11. Załęska Agnieszka
  12. Waszkiewicz Arkadiusz
Rok ukończenia 1999
TOŚ
Wychowawca: ?
  1. Bakuła Marlena
  2. Banach Michał
  3. Białczak Adriana
  4. Chaberek Agnieszka
  5. Ciężka Justyna
  6. Dawid Monika
  7. Dobrowolski Jacek
  8. Grabowska Monika
  9. Kaczyńska Magdalena
  10. Kamińska Marzena
  11. Olszak Monika
  1. Pijanowska Magdalena
  2. Przekazińska Adriana
  3. Rutha Marzena
  4. Sawicki Grzegorz
  5. Skrajna Monika
  6. Szabłowska Sylwia
  7. Mróz Karolina
  8. Ściągaj Edyta
  9. Zadroga Barbara
  10. Zduńczyk Daniel
Rok ukończenia 1998
TOŚ
Wychowawca: Piotr Przystawik
  1. Adamczyk Maciej
  2. Bartczak Magdalena
  3. Bartczak Małgorzata
  4. Czaplicka Magdalena
  5. Czyszkiewicz Agnieszka
  6. Długozima Mariusz
  7. Gryczewski Sławomir
  8. Jahn Robert
  9. Juńczyk Michał
  10. Kaczyńska Dorota
  11. Kowalska Magdalena
  1. Kopacz Paweł
  2. Kopeć Małgorzata
  3. Machnowski Mariusz
  4. Machnacz Marcin
  5. Magnuszewska Magdalena
  6. Moroz Mirosław
  7. Pleskacz Justyna
  8. Sielawa Helena
  9. Wagner Agata
  10. Wilga Magdalena
  11. Wyszomierska Ewa
Rok ukończenia 1997
TOŚ
Wychowawca: Marianna Wolska
  1. Ciborowski Daniel
  2. Czambuła Marek
  3. Góralska Aneta
  4. Kaczmarczyk Andrzej
  5. Karpiński Michał
  6. Kurek Adam
  7. Małż Adam
  8. Urbanowski Michał
  9. Tarara Marcin
  10. Plakwicz Mirosław
  1. Budzyła Jakub
  2. Choczyńska Anna
  3. Górski Jarosław
  4. Kadej Sylwia
  5. Kowalczyk Piotr
  6. Krzysztofowicz Kamila
  7. Misztal Grzegorz
  8. Porowski Marek
  9. Serowik Robert
  10. Życki Krzysztof






Aktualna pogoda - 9:45
4:07 0.0 km/h
21:00 SSW
17.7 °C 48 %
871.3 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 09-05-2018