ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Absolwenci Technikum Leśnego

Poniżej znajduje się spis absolwentów technikum leśnego, którzy ukończyli naszą szkołę od 1985 roku.
Wybranie roku ukończenia przeniesie do listy absolwentów z danego roku.

Rok ukończenia: [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [1999] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991] [1990] [1989] [1988] [1987] [1986] [1985]

Rok ukończenia 2018
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Krzysztof Dzikowski Wychowawca: Dorota Sokołowska
  1. Bazydło Joanna
  2. Charkot Hubert
  3. Falejczyk Marek
  4. Graczyk Dominik
  5. Homoniec Kornelia
  6. Jowik Barbara
  7. Kobarynka Kamil
  8. Kołodziński Rafał
  9. Kozdój Kamil
  10. Książek Dominik
  11. Napiórkowska Karolina
  12. Nawrocki Szymon
  13. Pieńkosz Paweł
  1. Piersa Jakub
  2. Prętkiewicz Sebastian
  3. Rytelewski Sebastian
  4. Sadowski Mikołaj
  5. Sokulska Maria
  6. Truszkowski Paweł
  7. Urbanek Adrian
  8. Waszkiewicz Maciej
  9. Witeska Piotr
  10. Wyrwas Natalia
  11. Zapał Dominik
  12. Zieziulko Piotr
  1. Bagiński Sebastian
  2. Bruderek Kacper
  3. Chaber Cezary
  4. Domurat Szymon
  5. Domusiewicz Bartłomiej
  6. Giełbut Konrad
  7. Jankowski Marek
  8. Kołodziejski Krystian
  9. Korwek Adrian
  10. Kosiorek Kinga
  11. Kozłowski Patryk
  12. Masiul Tomasz
  13. Meller Mateusz
  1. Miszczak Tomasz
  2. Murach Aleksandra
  3. Okuniewicz Artur
  4. Pachulska Natalia
  5. Prościński Krzysztof
  6. Stachelek Adrian
  7. Sznitka Kamil
  8. Topa Aleksandra
  9. Tylus Patryk
  10. Wippich Oskar
  11. Wiśniewska Klaudia
  12. Zamojski Krzysztof
Rok ukończenia 2017
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Dorota Kołomyjska Wychowawca: Piotr Król
  1. Bartnicka Elwira
  2. Bugnacki Szymon
  3. Cybulski Bartosz
  4. Dąbkowski Kamil
  5. Dworakowski Patryk
  6. Kaczyński Piotr
  7. Kondracki Jakub
  8. Król Mateusz
  9. Kulesza Małgorzata
  10. Kuliś Krystian
  11. Kwaśniewski Krystian
  12. Magdaleński Wiktor
  1. Michałowska Natalia
  2. Myślińska Natalia
  3. Plona Bartosz
  4. Ptak Alicja
  5. Rolka Krzysztof
  6. Ropiak Piotr
  7. Ruchała Tomasz
  8. Rudyk Maciej
  9. Stadnicki Artur
  10. Szok Michał
  11. Sztylc Łukasz
  12. Tokarska Klaudia
  1. Arnista Patryk
  2. Burzyńska Klaudia
  3. Gryczkowska Anita
  4. Kachnowski Jakub
  5. Kochan Grzegorz
  6. Krysiak Maciej
  7. Krzykwa Marcin
  8. Lis Klaudia
  9. Maciuk Daniel
  10. Nowakowski Jacek
  11. Radkiewicz Mateusz
  12. Rupacz Grzegorz
  13. Szostek Artur
  14. Topa Paweł
  15. Trzcianowski Mariusz
  16. Wojtowicz Krystian
Rok ukończenia 2016
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Beata Przystawik Wychowawca: Marek Szczepański
  1. Bałdyga Arkadiusz
  2. Bączek Daniel
  3. Berg Angelika
  4. Chmielewska Miriam
  5. Chrystowska Ewa
  6. Chudzik Konrad
  7. Kaczor Piotr
  8. Kałęka Karolina
  9. Kosak Daniel
  10. Kowalczyk Konrad
  11. Kowalczyk Krzysztof
  1. Parzych Bartosz
  2. Płoska Aleksandra
  3. Podkowiak Bartłomiej
  4. Pucińska Natalia
  5. Radziński Radosław
  6. Saciłowski Mateusz
  7. Skwarko Anna
  8. Sobiech Maciej
  9. Sobótka Alicja
  10. Świerżewska Sylwia
  11. Żokowski Karol
  1. Duda Jakub
  2. Knabeldorf Wojciech
  3. Łada Daniel
  4. Mioduszewski Piotr
  5. Nizio Piotr
  6. Pieklik Julia
  7. Piotrowski Jakub
  8. Sokołowski Wojciech
  9. Szczapa Adrian
  10. Tworkowski Kamil
Rok ukończenia 2015
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Ewa Jagłowska Wychowawca: Mateusz Pańkowski
  1. Drążek Grzegorz
  2. Gayk Justus
  3. Gołębiewski Mateusz
  4. Kaczor Izabela
  5. Korościk Karolina
  6. Mróz Monika
  7. Nysztal Bartosz
  8. Polakowska Karolina
  9. Sadłowska Klaudia
  10. Sowiński Adam
  11. Staszkiewicz Iwona
  12. Tomaszewski Jakub
  13. Tomaszewski Radosław
  14. Tomczak Konrad
  15. Węgierski Jakub
  16. Złoch Krzysztof
  1. Bednarczyk Sebastian
  2. Dąbrowski Jakub
  3. Dąbrowski Krystian
  4. Gentek Adam
  5. Gołemberski Maciej
  6. Gronowski Gabriel
  7. Jakubczyk Damian
  8. Kaczmarczyk Albert
  9. Kanigowski Michał
  10. Karczmarski Bartosz
  11. Kowalczyk Aleksander
  12. Kowalczyk Łukasz
  13. Kowalski Krystian
  14. Krysiak Przemysław
  15. Lenkiewicz Karol
  16. Mierzejewski Paweł
  17. Niemotko Przemysław
  18. Paga Michał
  19. Rybka Bartosz
  20. Sawicki Kamil
  21. Szmigiel Przemysław
Rok ukończenia 2014
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Mariusz Dąbrowski Wychowawca: Anna Opońska-Nosek
  1. Adamonis Błażej
  2. Batożyński Grzegorz
  3. Biazik Krystian
  4. Bogumił Piotr
  5. Chrzanowski Szczepan
  6. Dobrzański Patryk
  7. Jabłoński Łukasz
  8. Jacek Rafał
  9. Kaczyński Adrian
  10. Kaliński Damian
  11. Kieda Wojciech
  12. Kołowski Marcin
  13. Malkiewicz Kamil
  1. Murawski Damian
  2. Pietrzak Ariel
  3. Pietrzak Marcin
  4. Podzieliński Patryk
  5. Polewaczyk Adrian
  6. Popiało Dominika
  7. Stankiewicz Szymon
  8. Suchodolski Grzegorz
  9. Szynkiewicz Krystian
  10. Warcaba Marcin
  11. Wasilewski Dariusz
  12. Żuchowski Karol
  1. Celiński Marek
  2. Dąbrowska Natalia
  3. Federowicz Mateusz
  4. Jabłońska Olga
  5. Komosa Karolina
  6. Murach Marcin
  7. Piwowarski Grzegorz
  8. Południak Monika
  9. Radzewicz Mariola
  10. Szulich Grzegorz
Rok ukończenia 2013
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Ewa Deptuła Wychowawca: Dorota Sokołowska
  1. Chomej Jarosław
  2. Cwalina Mateusz
  3. Dobrzyński Piotr
  4. Domian Kamil
  5. Domian Maciej
  6. Emiliańczyk Marcin
  7. Górski Przemysław
  8. Górski Sebastian
  9. Janczura Jarosław
  10. Kosiorek Jarosław
  11. Kowalewski Jakub
  1. Kurpiewska Milena
  2. Laskowska Klaudia
  3. Markowski Mariusz
  4. Mikulski Marcin
  5. Morawiak Patryk
  6. Porydzaj Emil
  7. Półtorak Bartosz
  8. Trzciński Mateusz
  9. Węgierski Filip
  10. Wykowski Mateusz
  11. Zienkiewicz Paweł
  1. Buda Łukasz
  2. Czaplicki Marcel
  3. Grudzińska Maria
  4. Lis Łukasz
  5. Pokojska Katarzyna
  6. Serafin Bartłomiej
  7. Zyśk Hubert
Rok ukończenia 2012
IV TLA
Wychowawca: Jolanta Piaszczyk
  1. Bagiński Artur
  2. Barcz Marcin
  3. Bączek Bartosz
  4. Borzymowski Wojciech
  5. Ciszewski Mateusz
  6. Dąbek Dawid
  7. Dobreńko Tomasz
  8. Domian Grzegorz
  9. Jasionowski Konrad
  10. Jaworska Izabela
  11. Jurewicz Łukasz
  12. Kobryń Karol
  13. Kowalewski Kajetan
  1. Kuśmierczyk Klaudiusz
  2. Litwiński Piotr
  3. Matusiewicz Mateusz
  4. Olender Krystian
  5. Pawelec Wojciech
  6. Pątkiewicz Mateusz
  7. Półtorak Daniel
  8. Segieda Piotr
  9. Stelmasiewicz Michał
  10. Tański Daniel
  11. Wądołowski Roman
  12. Wojtkowski Jacek
  13. Wójtowicz Łukasz
Rok ukończenia 2011
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Mirosław Pańkowski Wychowawca: Grażyna Kowalkowska
  1. Artymowicz Michał
  2. Bauer Marcin
  3. Błażejewicz Mateusz
  4. Cybula Ariel
  5. Dudek Paweł
  6. Gąsior Adrian
  7. Jakubowski Mateusz
  8. Jaworski Marcin
  9. Kłyszewski Wojciech
  10. Kołaszewski Łukasz
  11. Krajewski Tomasz
  12. Kręciewski Kamil
  1. Kuśmierczyk Klaudiusz
  2. Mleczko Andrzej
  3. Murach Adam
  4. Opolski Konrad
  5. Sadowski Daniel
  6. Sawicki Rafał
  7. Siemionowska Marta
  8. Tabaka Mateusz
  9. Wiśniewski Marek
  10. Wylot Emilia
  11. Zyśk Michał
  1. Bąkowski Rafał
  2. Czaplicka Izabela
  3. Dwurznik Monika
  4. Fabisiak Mateusz
  5. Frejlich Sebastian
  6. Grabowski Arkadiusz
  7. Janikowski Robert
  8. Janiszewski Piotr
  9. Kołosowska Dominika
  10. Kowalewski Łukasz
  11. Koziatek Wojciech
  12. Kraśniewski Cezary
  1. Kulesza Łukasz
  2. Mostowy Artur
  3. Mucha Adam
  4. Olszewski Piotr
  5. Olzacki Adam
  6. Rzepka Michał
  7. Saj Marcin
  8. Szlufik Mateusz
  9. Węgielewski Adrian
  10. Wygnał Sławomir
  11. Zęgota Denis
Rok ukończenia 2010
TLA TLB
Wychowawca: Beata Przystawik Wychowawca: Ewa Jagłowska
  1. Borzeński Piotr
  2. Chmielewska Ewelina
  3. Chrzanowski Mateusz
  4. Denkiewicz Łukasz
  5. Gładkowski Maciej
  6. Grymuza Dawid
  7. Kochanowski Michał
  8. Krajza Łukasz
  9. Lis Krzysztof
  10. Litek Liliana
  11. Mieszała Konrad
  12. Mieszkiewicz Bartosz
  13. Niewiadomski Arkadiusz
  1. Ochenkowski Łukasz
  2. Orzoł Anna
  3. Pieczyński Marek
  4. Roman Michał
  5. Sylwisty Marcin
  6. Szok Alicja
  7. Tobojko Natalia
  8. Wasilewski Tomasz
  9. Wencłak Karol
  10. Więch Damian
  11. Wilk Krzysztof
  12. Winsławski Bartłomiej
  1. Banach Natalia
  2. Bobiński Przemysław
  3. Czerepko Hubert
  4. Domusiewicz Michał
  5. Duda Łukasz
  6. Gwiazda Paweł
  7. Grala Edwin
  8. Hejduk Adrian
  9. Jurewicz Wioleta
  10. Kowalewski Daniel
  11. Koper Łukasz
  12. Król Piotr
  13. Kuriata Maciej
  14. Łoś Radosław
  15. Matysiak Łukasz
  1. Merchel Łukasz
  2. Niedbalski Maciej
  3. Nosek Marcin
  4. Obolewicz Kamil
  5. Pędzich Marta
  6. Pyszko Daniel
  7. Radziewska Monika
  8. Rutkowski Mateusz
  9. Sadowski Mateusz
  10. Siedlecki Łukasz
  11. Stachelek Edyta
  12. Traks Jarosław
  13. Twarowski Kamil
  14. Wysocki Ariel
Rok ukończenia 2009
TLA TLB
Wychowawca: Elżbieta Chołostiakow Wychowawca: Anna Dąbkowska
  1. Andrzejczyk Rafał
  2. Biegaj Paweł
  3. Dąbkowski Łukasz
  4. Drozd Piotr
  5. Gorczyca Grzegorz
  6. Kisiel Marcin
  7. Kostros Mateusz
  8. Kozakiewicz Artur
  9. Kulik Michał
  10. Kurpiewski Krystian
  11. Lipiński Radosław
  12. Malinowski Tomasz
  13. Mełgwa Maciej
  1. Mścichowski Kamil
  2. Ostrowska Ewelina
  3. Popławski Sebastian
  4. Pyrcz Emilian
  5. Rudnik Piotr
  6. Skrobecki Igor
  7. Stonio Paweł
  8. Wasilewski Szymon
  9. Wiewiórka Paweł
  10. Wiewiór Sebastian
  11. Wobolewicz Krystian
  12. Zawrotny Łukasz
  1. Beker Karolina
  2. Borawska Anna
  3. Brzeziński Rafał
  4. Ciężkowski Piotr
  5. Gałązka Maciej
  6. Jabłonowski Adrian
  7. Jarguz Wojciech
  8. Jurska Ewelina
  9. Juzyszyn Sebastian
  10. Kobeszko Mariusz
  11. Lawendziewska Katarzyna
  1. Mieszała Maksymilian
  2. Miłosek Paweł
  3. Prietz Patryk
  4. Radziński Piotr
  5. Ruszewski Grzegorz
  6. Sekściński Kamil
  7. Sikorski Patryk
  8. Szczypińska Katarzyna
  9. Waszkiewicz Jakub
  10. Marcin Wilczek
  11. Witkowski Krystian
Rok ukończenia 1999
Wychowawca: ?
  1. Baprawski Krzysztof
  2. Duda Arkadiusz
  3. Goceł Paweł
  4. Gulewicz Bartosz
  5. Jarząbek Łukasz
  6. Karwowski Marcin
  7. Kokoszko Adam
  8. Komar Jacek
  9. Krzyżanowski Ireneusz
  10. Kubiak Monika
  11. Kunio Tomasz
  12. Leoniuk Tomasz
  1. Miecznikowski Tomasz
  2. Myszkowski Paweł
  3. Pęcherzewski Adam
  4. Pojawa Paweł
  5. Proć Tomasz
  6. Rydzewski Andrzej
  7. Sawicki Hubert
  8. Schramke Jacek
  9. Seroka Piotr
  10. Stańczak Tomasz
  11. Uściłowicz Julian
  12. Wyrczyński Grzegorz
Rok ukończenia 1996
Wychowawca: ?
  1. Banach Marcin
  2. Dąbrowski Mariusz
  3. Dodajewski Andrzej
  4. Drozd Wiesław
  5. Dudziński Michał
  6. Dziczek Krzysztof
  7. Grubecki Roman
  8. Kaczyński Radosław
  9. Kalinowski Wojciech
  10. Kasznia Edyta
  11. Królikowski Longin
  12. Lenkiewicz Sławomir
  13. Lisowski Waldemar
  14. Malinowski Arkadiusz
  15. Milewski Wojciech
  16. Polkowski Tomasz
  17. Skura Bogumił
  18. Witkiewicz Zbigniew
  19. Zając Michał
  1. Tarara Rafał
  2. Piasecki Robert
  3. Wojciechowski Hubert
  4. Zalewski Zbigniew
  5. Andrzejczyk Marek
  6. Bałdyga Mirosław
  7. Bujnowski Marek
  8. Chmielewski Robert
  9. Deptuła Rafał
  10. Filochowski Grzegorz
  11. Jezierski Marcin
  12. Mieczkowski Mariusz
  13. Mróz Piotr
  14. Polak Hubert
  15. Sławiński Robert
  16. Szczepański Robert
  17. Szydlik Janusz
  18. Trapik Sebastian
  19. Wiązowaty Artur
Rok ukończenia 1995
Wychowawca: ?
  1. Bąk Jacek
  2. Czyżewski Mirosław
  3. Gnatkowski Artur
  4. Michał Łangowski
  5. Mioduszewski Piotr
  6. Moczulski Marian
  7. Nosek Arkadiusz
  8. Pepłowski Grzegorz
  9. Puchałko Tomasz
  10. Perfikowski Szczepan
  11. Raczkowski Szymon
  12. Sawicki Arkadiusz
  13. Skóra Grzegorz
  14. Szczepanik Marcin
  15. Krzysztof Śniarowski
  16. Krzysztof Świerdzewski
  17. Zieliński Marcin
  18. Wysocki Tomasz
  1. Kędziora Adam
  2. Sienkiewicz Sławomir
  3. Begicz Sebastian
  4. Czelejewski Tomasz
  5. Filipkowski Patryk
  6. Kurpiewski Arkadiusz
  7. Masłowski Tomasz
  8. Malinowski Marcin
  9. Piasecki Robert
  10. Pojawa Karol
  11. Przekop Szymon
  12. Radzewicz Szymon
  13. Tarara Rafał
  14. Trapik Rafał
  15. Wasyk Marek
  16. Piotr Żenda
  17. Wierzchowski Piotr
  18. Mikulski Jacek
Rok ukończenia 1994
Wychowawca: ?
  1. Bąk Grzegorz
  2. Bełcikowski Piotr
  3. Czaplis Waldemar
  4. Drężek Tomasz
  5. Gardocki Jacek
  6. Golon Tomasz
  7. Gładkowski Waldemar
  8. Grzywiński Witold
  9. Jałoszewski Mariusz
  10. Jaśkiewicz Wojciech
  11. Konopka Piotr
  12. Kuleszewicz Radosław
  13. Marciniak Mariusz
  14. Muszyński Tomasz
  15. Oleszczak Andrzej
  1. Ojdowski Tomasz
  2. Olszewski Dariusz
  3. Perzanowski Piotr
  4. Poncyliusz Dariusz
  5. Sadowy Rafał
  6. Sienkiewicz Rafał
  7. Stefaniak Dariusz
  8. Szczepaniak Tomasz
  9. Wiatrow Adam
  10. Wydra Piotr
  11. Dzięgielewski Krzysztof
  12. Lemański Mirosław
  13. Olbryś Jacek
  14. Rudnik Norbert
  15. Rydel Przemysław
Rok ukończenia 1993
Wychowawca: ?
  1. Andruk Krzysztof
  2. Cekała Romuald
  3. Chmura Daniel
  4. Chrobot Artur
  5. Czarnecki Adam
  6. Czyż Paweł
  7. Grzyb Jerzy
  8. Jaroszewski Robert
  9. Jodko Maciej
  10. Kasznia Artur
  11. Kimszal Mariusz
  12. Krajewski Sylwester
  13. Paczkowski Wojciech
  14. Perzanowski Adam
  1. Piłat Grzegorz
  2. Perfikowski Maksymilian
  3. Pietrzykowski Zbigniew
  4. Ordyniak Adam
  5. Sienkiewicz Tomasz
  6. Tomasz Krzysztof
  7. Trzciński Mariusz
  8. Zadroga Daniel
  9. Złotoś Piotr
  10. Weydman Robert
  11. Fedyk Michał
  12. Koziatek Mirosław
  13. Misiewicz Janusz
  14. Sokołowski Karol
Rok ukończenia 1992
Wychowawca: ?
  1. Bak Daniel
  2. Bilkiewicz Tomasz
  3. Drężek Mariusz
  4. Błazeusz Maciej
  5. Giruć Dariusz
  6. Juszkiewicz Bolesław
  7. Kusztal Mirosław
  8. Krajewski Rafał
  9. Klewiado Marek
  10. Małż Piotr
  11. Misiukiewicz Wojciech
  12. Mituniewicz Tomasz
  13. Nosek Waldemar
  14. Paliński Ireneusz
  15. Piniaha Grzegorz
  1. Ptasznik Adam
  2. Pysznik Leszek
  3. Salmanowicz Marek
  4. Strzelczyk Tomasz
  5. Smoliński Roman
  6. Sobótka Cezary
  7. Radosław Żebrowski
  8. Tomasz Żukowski
  9. Wnuk Dariusz
  10. Grzyb Jerzy
  11. Janus Adam
  12. Mikulski Jacek
  13. Sulewski Dariusz
  14. Szuchnicki Krzysztof
  15. Terlecki Zbigniew
Rok ukończenia 1991
Wychowawca: ?
  1. Czerniecki Jan
  2. Grala Robert
  3. Baranowski Robert
  4. Gałązka Janusz
  5. Jeziorski Tomasz
  6. Kaśkiewicz Robert
  7. Kupiński Andrzej
  8. Liszewski Zbigniew
  9. Niewiński Jarosław
  10. Sienkiewicz Sławomir
  11. Wnorowski Julian
  12. Wiszniewski Janusz
  13. Michał Żarnowski
  14. Krzysztof Żoch
  15. Bałdyga Tomasz
  1. Dzik Adam
  2. Madejek Robert
  3. Maślanik Krzysztof
  4. Modzelewski Tomasz
  5. Nazar Bogdan
  6. Nawrocki Grzegorz
  7. Pieńczykowski Dariusz
  8. Sypełowski Adam
  9. Trusiewicz Robert
  10. Truszkowski Sławomir
  11. Kołodziejski Adam
  12. Kryczka Jarosław
  13. Kosewski Paweł
  14. Wysocki Tomasz
  15. Kozak Krzysztof
Rok ukończenia 1990
Wychowawca: ?
  1. Abucewicz Paweł
  2. Farmus Wojciech
  3. Grzędziński Tomasz
  4. Jakubowski Mariusz
  5. Janiszewski Paweł
  6. Jasiński Grzegorz
  7. Kamiński Wojciech
  8. Kleszczewski Zbigniew
  9. Ksepka Piotr
  10. Lenczewski Sławomir
  11. Lipka Zdzisław
  12. Maciejewski Wojciech
  13. Marciniak Marcin
  14. Minkiewicz Dariusz
  15. Paczkowski Arkadiusz
  1. Południak Michał
  2. Przyborowski Sylwester
  3. Wachowski Mirosław
  4. Wojsiat Dariusz
  5. Złotorzyński Bogdan
  6. Berżyński Marek
  7. Daniszewski Roman
  8. Gibert Krzysztof
  9. Kapp Marek
  10. Kubat Ireneusz
  11. Kuzia Dariusz
  12. Mołodziejko Jarosław
  13. Nadrasik Wojciech
  14. Król Jacek
Rok ukończenia 1989
Wychowawca: ?
  1. Boguś Stanisław
  2. Dec Zbigniew
  3. Grala Marek
  4. Jakubowicz Robert
  5. Jeromin Marek
  6. Kaczmarz Marek
  7. Kokoszko Stanisław
  8. Kowalski Adam
  9. Małż Jacek
  10. Mróz Mirosław
  11. Mucharski Artur
  12. Nosek Grzegorz
  13. Pabich Janusz
  1. Zienkiewicz Krzysztof
  2. Zbierajewski Jerzy
  3. Wiszniewski Wojciech
  4. Strzałkowski Piotr
  5. Stankiewicz Tomasz
  6. Pyszny Bogusław
  7. Prządka Zbigniew
  8. Zyskowski Jarosław
  9. Kalicka Dorota
  10. Borowik Mariusz
  11. Bigus Krzysztof
  12. Szydłowski Krzysztof
Rok ukończenia 1988
Wychowawca: ?
  1. Bielski Tomasz
  2. Cieloch Jacek
  3. Ciok Sławomir
  4. Foltyn Ryszard
  5. Gaber Zbigniew
  6. Górka Wojciech
  7. Kolenkiewicz Mieczysław
  8. Kmita Marek
  9. Krasula Krzysztof
  10. Łukowski Sławomir
  11. Majchrzak Marek
  12. Maruszewski Jacek
  13. Myka Adam
  14. Pliszka Dariusz
  15. Poboży Dariusz
  16. Podgórski Benedykt
  1. Sidorowicz Jarosław
  2. Strus Andrzej
  3. Werkowski Marek
  4. Żukowska Joanna
  5. Żyłowski Dariusz
  6. Mysiukiewicz Paweł
  7. Bałdyga Artur
  8. Dzieszuta Stanisław
  9. Mikuło Dariusz
  10. Bystrzycki Radosław
  11. Drumlak Tomasz
  12. Kowalski Paweł
  13. Michałowski Robert
  14. Nadolski Piotr
  15. Szabłowski Zbigniew
  16. Truszczyński Jacek
Rok ukończenia 1987
Wychowawca: ?
  1. Frąckowiak Jarosław
  2. Gotowicki Piotr
  3. Chrapowicki Arkadiusz
  4. Jakób Agnieszka
  5. Machnyk Mirosława
  6. Nowak Andrzej
  7. Osiecki Andrzej
  8. Pawłowicz Grzegorz
  9. Piotrowicz Zenon
  10. Puczyłowska Dorota
  11. Ropiak Iwona
  12. Szmyga Jacek
  13. Szymański Marek
  14. Wiesztort Lila
  15. Zaborowski Grzegorz
  1. Dariusz Żarczyński
  2. Stankiewicz Marek
  3. Borkowski Jan
  4. Brzezicki Leszek
  5. Brzeziński Krzysztof
  6. Frąckiewicz Jacek
  7. Juchniewicz Wenancjusz
  8. Kamiński Dariusz
  9. Makarewicz Jacek
  10. Mysiukiewicz Paweł
  11. Olesiewicz Marek
  12. Sitarz Kamil
  13. Szulc Janusz
  14. Wiktorko Tadeusz
Rok ukończenia 1986
Wychowawca: ?
  1. Chojnicki Tomasz
  2. Cudnowski Maciej
  3. Frąckiewicz Robert
  4. Gacki Andrzej
  5. Jurczewski Kazimierz
  6. Karzełek Marek
  7. Kowalewski Jacek
  8. Korzun Wojciech
  9. Janusz Łapiński
  10. Machiewicz Waldemar
  11. Niemotko Wiesław
  1. Pampuch Mirosław
  2. Pasławski Krzysztof
  3. Samsel Krzysztof
  4. Siuda Anna
  5. Skweres Jerzy
  6. Sobaszek Arkadiusz
  7. Truszkowski Wiesław
  8. Tunicki Jarema
  9. Turło Jan
  10. Werkowicz Krzysztof
  11. Wiktorko Zdzisław
Rok ukończenia 1985
Wychowawca: ?
  1. Challadin Lubomir
  2. Ferdycz Krzysztof
  3. Kowalczyk Krzysztof
  4. Kukliński Bogusław
  5. Krysztofiec Robert
  6. Leszek Łukasik
  7. Myka Stanisław
  8. Nosek Krzysztof
  9. Olfier Wiesław
  1. Puchalska Marzena
  2. Bączek Dariusz
  3. Gładkowski Karol
  4. Rokicki Romuald
  5. Skrodzki Grzegorz
  6. Marek Śliwiński
  7. Tutaj Andrzej
  8. Zadwórny Jarosław
  9. Marusa Krzysztof






Aktualna pogoda - 5:15
4:17 0.0 km/h
20:47 N
15.6 °C 100 %
871.1 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 09-05-2018