ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
VIII Puchar Puszczy Piskiej
Absolwenci Technikum Informatycznego

Poniżej znajduje się spis absolwentów technikum informatycznego, którzy ukończyli naszą szkołę od 2011 roku.
Wybranie roku ukończenia przeniesie do listy absolwentów z danego roku.

Rok ukończenia: [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011]

Rok ukończenia 2017
IV TI
Wychowawca: Piotr Król
  1. Borawski Mikołaj
  2. Cwalina Jakub
  3. Dudziec Hubert
  4. Kuliś Sebastian
  5. Mieszkiełło Mateusz
  6. Pardo Konrad
  7. Sadowski Maciej
  8. Turski Rafał
  9. Zamoryn Marek
Rok ukończenia 2016
IV TI
Wychowawca: Marek Szczepański
  1. Bogumił Weronika
  2. Brzuzy Aleksandra
  3. Klepacka Patrycja
  4. Kreja Dorian
  5. Łuszczyk Konrad
  6. Moroz Daniel
  7. Ropiak Olga
  8. Tyrke Marcin
  9. Wajs Jakub
  10. Walulik Paweł
  11. Wilkowski Hubert
Rok ukończenia 2015
IV TI
Wychowawca: Mateusz Pańkowski
  1. Bączek Szymon
  2. Bojarski Kamil
  3. Charubin Michał
  4. Jaksina Mateusz
  5. Pragacz Mateusz
  6. Puźniewska Elżbieta
  7. Wykowski Marcin
  8. Żarnowski Mateusz
Rok ukończenia 2014
IV TI
Wychowawca: Anna Opońska-Nosek
  1. Bartosik Patryk
  2. Chołostiakow Maria
  3. Dziedzic Patryk
  4. Fiedorczyk Patryk
  5. Małż Anna
  6. Neumann Fabian
  1. Olszewski Damian
  2. Plona Maciej
  3. Polewaczyk Mateusz
  4. Pszenica Damian
  5. Serafin Emilian
  6. Trzaskalski Dorian
Rok ukończenia 2013
IV TI
Wychowawca: Dorota Sokołowska
  1. Cudnik Daniel
  2. Drężek Szymon
  3. Kawałek Patryk
  4. Nalewajek Jakub
  5. Narbut Wojciech
  6. Radoch Kacper
  7. Ruszczyk Milena
  8. Samsel Jakub
  9. Wilkowska Kinga
  10. Zieliński Tomasz
  11. Żarnoch Agnieszka
Rok ukończenia 2012
IV TI
Wychowawca: Dorota Kołomyjska
  1. Białowarczuk Grzegorz
  2. Borkowski Mateusz
  3. Dryżba Mateusz
  4. Dziedzic Paweł
  5. Dziekońska Natalia
  6. Ejdys Karol
  7. Grabowski Mateusz
  8. Grudziądz Zachariasz
  1. Kowalski Paweł
  2. Olender Bartosz
  3. Parzych Seweryn
  4. Ropiak Maciej
  5. Sobieski Andrzej
  6. Sobotka Krystian
  7. Wasilewski Arkadiusz
Rok ukończenia 2011
IV TI
Wychowawca: Mirosław Kołomyjski
  1. Bączek Mateusz
  2. Budkiewicz Mateusz
  3. Cieloszczyk Dawid
  4. Czuchoński Daniel
  5. Dębkowska Edyta
  6. Gołaś Sylwia Aneta
  7. Gorela Małgorzata
  8. Gromadzka Marta
  9. Lis Anna
  10. Maćkiewicz Mateusz
  11. Małż Piotr
  12. Marchwiński Sebastian
  1. Miksza Weronika
  2. Miszczuk Edwin
  3. Narbut Artur
  4. Olszewski Rafał
  5. Samsel Michał
  6. Słabek Olga
  7. Turska Elżbieta
  8. Wawryszko Brygida
  9. Wawryszko Daniel
  10. Wobolewicz Patryk
  11. Wójcicki Grzegorz
  12. Zarzycki Oliwer






Aktualna pogoda - 15:00
4:59 0.0 km/h
20:19 WNW
26.9 °C 56 %
872.2 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 31-08-2018