ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Absolwenci Technikum Drzewnego

Poniżej znajduje się spis absolwentów technikum drzewnego, którzy ukończyli naszą szkołę od 1977 roku.
Wybranie roku ukończenia przeniesie do listy absolwentów z danego roku.

Rok ukończenia: [2007] [2005] [2003] [2002] [2001] [2000] [1999] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991] [1990] [1989] [1988] [1987] [1986] [1985] [1984] [1983] [1982] [1981] [1980] [1979] [1978] [1977]

Rok ukończenia 2007
IV TD
Technik technologii drewna
Wychowawca: ?
  1. Bialik Radosław
  2. Domian Paweł
  3. Kobus Łukasz
  4. Małkowski Paweł
  5. Pac Kornelia
  6. Pieńkowski Piotr
  7. Rutkowski Michał
  8. Wajs Adam
  9. Wiergoliński Piotr
  10. Witkowska Małgorzata
Rok ukończenia 2005
IV TD
Technik technologii drewna
Wychowawca: ?
  1. Bałaban Paweł
  2. Bejnar Cezary
  3. Besiekierski Paweł
  4. Chudzik Przemysław
  5. Dacko Grzegorz
  6. Domian Marcin
  7. Giers Błażej
  8. Kamiński Rafał
  9. Michał Marchwiński
  10. Markiewicz Łukasz
  1. Podbielski Jakub
  2. Puławski Tomasz
  3. Radomski Andrzej
  4. Puppel Alina
  5. Kamil Ścibek
  6. Tkacz Daniel
  7. Tobojko Adam
  8. Tydelski Daniel
  9. Witan Beniamin
Rok ukończenia 2003
IV TD
Wychowawca: ?
  1. Bachmura Damian
  2. Jabłoński Krystian
  3. Jaworski Przemysław
  4. Jurałowicz Agata
  5. Konopka Marek
  6. Kozielski Kamil
  7. Marchwiński Gracjan
  8. Nosek Michał
  1. Piotrowski Michał
  2. Radomski Kamil
  3. Ryfa Agata
  4. Marcin Śniadach
  5. Turek Emilian
  6. Walkowiak Grzegorz
  7. Tomasz Żarnoch
Rok ukończenia 2002
IV TD
Wychowawca: ?
  1. Borys Adam
  2. Dacko Piotr
  3. Deptuła Katarzyna
  4. Faryj Wojciech
  5. Giers Michał
  6. Gleba Łukasz
  7. Gniazdowski Arkadiusz
  8. Grala Bogumił
  9. Grunwald Tomasz
  10. ŁIzbicki ukasz
  11. Lipiec Władysław
  12. Lis Jacek
  13. ŁKleszcz ukasz
  14. Pieloszczyk Sylwia
  15. Pieniek Katarzyna
  16. Pikora Bartosz
  1. Prawdzik Juliusz
  2. Pyskło Paweł
  3. Repka Paweł
  4. Rudyk Kinga
  5. Stachula Bartłomiej
  6. Strzelecki Sebastian
  7. Szarzyński Robert
  8. Szczęsny Łukasz
  9. Szok Paweł
  10. Szostak Daniel
  11. Szymańska Urszula
  12. Piotr Ślubowski
  13. Talarczyk Jarosław
  14. Waszkiewicz Przemysław
  15. Zamoryn Kamil
  16. Paweł Żęgota
Rok ukończenia 2001
IV TD
Wychowawca: ?
  1. Bałdyga Marcin
  2. Borowski Tomasz
  3. Brzostek Michał
  4. Bujanowska Monika
  5. Charubin Tomasz
  6. Cwalina Arletta
  7. Dec Michał
  8. Duda Edyta
  9. Gorela Zbigniew
  10. Jurałowicz Katarzyna
  11. Kamińska Renata
  12. Kowalczyk Mariusz
  13. Krasińska Anna
  14. Kruczyk Estera
  15. Krupka Arkadiusz
  1. Makowiecki Tomasz
  2. Mierzeje Anna
  3. Pieloszczyk Marcin
  4. Pisowacki Jacek
  5. Przybycień Krzysztof
  6. Radomski Arkadiusz
  7. Rasimowicz Krzysztof
  8. Robaszkiewicz Anna
  9. Sawicki Piotr
  10. Sawicki Sławomir
  11. Szmit Magdalena
  12. Paweł Święcica
  13. Tyc Robert
  14. Uber Dawid
Rok ukończenia 2000
IV TD
Wychowawca: ?
  1. Baran Wiesława
  2. Chylińska Wioletta
  3. Dec Izabela
  4. Ariel Święszkowski
  5. Kawałek Mirosław
  6. Ksepka Justyna
  7. Lesiński Radosław
  8. Machomet Bogdan
  9. Marcińczyk Agnieszka
  10. Nasiadka Bogumiła
  11. Paradowska Marlena
  12. Pieloszczyk Arkadiusz
  13. Polak Piotr
  14. Rudol Katarzyna
  15. Skłodowski Roman
  16. Trzciński Karol
  17. Waszkiewicz Jacek
  18. Piotr Żarnach
  1. Bałdyga Marta
  2. Baranowski Wojciech
  3. Bors Zbigniew
  4. Chyła Blanka
  5. Gorczyński Tadeusz
  6. Klubek Rafał
  7. Konopka Andrzej
  8. Kosiorek Elżbieta
  9. Kruszyńska Monika
  10. Leszka Przemysław
  11. Talarczyk Sławomir
  12. Wardzyński Andrzej
  13. Waszkiewicz Daniel
  14. Jędrzejczyk Kamil
  15. Krogul Karol
  16. Nalewajk Jan
  17. Rozmysłowicz Robert
  18. Pardo Lidia
Rok ukończenia 1999
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bartoszewicz Wojciech
  2. Chojnowska Marlena
  3. Dacko Karol
  4. Dąbkowski Paweł
  5. Dąbrowski Bogumił
  6. Drząszcz Edward
  7. Florczyk Mariusz
  8. Gieleta Mariusz
  9. Góralski Radosław
  10. Grządziela Jarosław
  11. Herman Jakub
  1. Karpacz Małgorzata
  2. Ksepka Adam
  3. Kubiak Mariusz
  4. Lipiński Marcin
  5. Mentel Adam
  6. Norowska Milena
  7. Obrycka Marta
  8. Podsiad Piotr
  9. Podsiad Robert
  10. Szatkowska Katarzyna
  11. Waszkiewicz Magdalena
  1. Alturowicz Katarzyna
  2. Bałdyga Aneta
  3. Bastek Magdalena
  4. Bloch Rafał
  5. Bongarc Marcin
  6. Garela Anna
  7. Gnatkowski Mariusz
  8. Horzempa Beata
  9. Jędrzejczyk Edyta
  10. Matjasik Kamila
  11. Mazur Krzysztof
  12. Muszyński Sławomir
  1. Pac Aneta
  2. Padjasek Katarzyna
  3. Podeszwik Piotr
  4. Rudnicka Anna
  5. Sumkowska Sylwia
  6. Michał Jerzy Swędrowski
  7. Szymczak Marcin
  8. Tydelska Karolina
  9. Wardzyński Grzegorz
  10. Woda Sebastian
  11. Zapert Paweł
Rok ukończenia 1998
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Lachman Wioletta
  2. Jakubowska Ewelina
  3. Mieczkowski Zbigniew
  4. Waszkiewicz Rafał
  5. Pawłowska Anna
  6. Pianka Paweł
  7. Róziecki Robert
  8. Zielińska Elżbieta
  9. Paweł Ściągaj
  10. Zaburko Piotr
  11. Mackiewicz Jacek
  12. Żęgota Zbigniew
  1. Banasiak Robert
  2. Bakuła Tomasz
  3. Brzostek Katarzyna
  4. Dudek Krzysztof
  5. Dola Piotr
  6. Dulewicz Marcin
  7. Graczkowski Paweł
  8. Jachimczyk Leszek
  9. Januszewski Piotr
  10. Ksepka Alicja
  11. Krom Janusz
  12. Lemański Jerzy
  1. Lessman Marek
  2. Lis Anna
  3. Miszczuk Anna
  4. Pupek Mariusz
  5. Pupkowska Anna
  6. Rudol Justyna
  7. Sakowska Anna
  8. Sosnowski Marcin
  9. Tadra Aleksandra
  10. Tydelski Robert
  11. Więcek Tomasz
  12. Zdunek Rafał
Rok ukończenia 1997
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Borkowska Marzena
  2. Dacko Krzysztof
  3. Krajza Adam
  4. Ropiak Monika
  5. Walendziak Wenancjusz
  6. Wołosz Sylwia
  7. Hawryluk Jolanta
  8. Kaczmarczyk Aneta
  9. Ruszczyk Bożena
  10. Sadowska Adela
  11. Siejk Krzysztof
  12. Wachowska Grażyna
  1. Białek Grzegorz
  2. Artur Ćwiek
  3. Grzyb Daniel
  4. Kobus Marlena
  5. Jarosław Ślusar
  6. Kuliś Katarzyna
  7. Bronisz Wojciech
  8. Galuch Katarzyna
  9. Gruszczyński Mariusz
  1. Kaczmarczyk Beata
  2. Mielnicki Robert
  3. Piaścik Joanna
  4. Popławski Mariusz
  5. Pianka Jan
  6. Szóstek Arkadiusz
  7. Tykarski Daniel
  8. Witka Daniel
  9. Zalewski Tomasz
Rok ukończenia 1996
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Kopeć Maciej
  2. Wąsik Grzegorz
  3. Woliński Mariusz
  4. Zadroga Marcin
  5. Cwojdziński Jarosław
  6. Bańkowski Krzysztof
  7. Bryja Ewa
  8. Czarniak Dariusz
  9. Grabowski Waldemar
  10. Klimaszewski Rafał
  11. Kuliś Katarzyna
  12. Kuriata Radosław
  13. Legenza Adam
  1. Maciejczuk Krzysztof
  2. Madrak Andrzej
  3. Malon Krzysztof
  4. Mierzejek Wioletta
  5. Paszek Magdalena
  6. Piotrowski Tadeusz
  7. Siemion Paweł
  8. Słonawski Marcin
  9. Szczęsna Wioletta
  10. Trocki Marek
  11. Warmińska Barbara
  12. Zendrowski Radosław
  1. Chmielewski Robert
  2. Gądek Mariusz
  3. Grzyb Paweł
  4. Klik Anna
  5. Konopka Grzegorz
  6. Milewski Artur
  7. Ropiak Kamil
  8. Szalaty Szymon
  9. Włodkowski Robert
  10. Zabawski Kamil
  1. Rozmysłowski Krzysztof
  2. Werkowski Sławomir
  3. Babowicz Ewa
  4. Buczyński Daniel
  5. Drozd Robert
  6. Gwiazda Aniela
  7. Krzynówek Paweł
  8. Leszczyńska Urszula
  9. Pleskacz Magdalena
  10. Pupek Krzysztof
Rok ukończenia 1995
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Banach Robert
  2. Dąbrowska Katarzyna
  3. Gietek Janusz
  4. Góralski Antoni
  5. Kempińska Iwona
  6. Krzemiński Artur
  7. Melzacka Natalia
  8. Paszkowski Tomasz
  9. Piniaha Andrzej
  1. Śmiarowski Mikołaj
  2. Zapadka Dariusz
  3. Idziak Dorota
  4. Cwojdziński Jarosław
  5. Orzoł Michał
  6. Brutkowski Piotr
  7. Wiśniewska Hanna
  8. Żukowiec Jolanta
  9. Skrzynecki Dariusz
  1. Bogusz Jarosław
  2. Borkowski Grzegorz
  3. Biaduń Paweł
  4. Gaik Anna
  5. Grala Marek
  6. Mysińska Monika
  7. Norowska Ewa
  8. Pawłowski Szymon
  9. Pupek Hanna
  10. Skibiński Piotr
  11. Stachyra Radosław
  12. Wasilewski Wojciech
  1. Zienkiewicz Tomasz
  2. Gadomska Beata
  3. Kalicki Marcin
  4. Kulis Andrzej
  5. Machnio Agnieszka
  6. Orzoł Mariusz
  7. Paczyński Sebastian
  8. Rozmysłowski Krzysztof
  9. Sobiech Krzysztof
  10. Sulej Robert
  11. Werkowski Sławomir
Rok ukończenia 1994
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bańkowski Jacek
  2. Kamińska Anna
  3. Kurpiewski Artur
  4. Męzik Grzegorz
  5. Paczkowski Grzegorz
  6. Siwik Maryla
  7. Buńko Andrzej
  8. Makowiecki Bogusław
  9. Nepelski Mariusz
  10. Plaga Sylwia
  11. Radulski Jacek
  12. Sobaszek Alicja
  13. Szmiglewska Agnieszka
  14. Walendziak Radosław
  1. Banach Dorota
  2. Cumach Tomasz
  3. Krupka Jacek
  4. Kuciejczyk Adam
  5. Krajza Robert
  6. Kościuczuk Tomasz
  7. Kraśniewski Marek
  8. Marcin Łabęcki
  9. Niwińska Bogumiła
  10. Oparowska Ewa
  11. Paczyński Maciej
  12. Sochaczewska Monika
  13. Dariusz Świtaj
  14. Marzena Świerczewska
  15. Witkowski Dariusz
  16. Wieczorek Piotr
  1. Tryk Arkadiusz
  2. Szmigiel Joanna
  3. Szulc Maciej
  4. Izabela Żukowska
  5. Darda Tomasz
  6. Jewdokimow Janusz
  7. Kowalski Ireneusz
  8. Latos Jacek
  9. Plakwicz Grzegorz
  10. Pyszny Robert
  11. Rękawek Karol
  12. Sławski Mieczysław
  13. Trzciński Wojciech
  14. Zabawski Rafał
  15. Zalewski Adam
  16. Żebrowski Bartłomiej
Rok ukończenia 1993
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bryszewski Bogdan
  2. Filipkowski Andrzej
  3. Grajewski Zbigniew
  4. Kuliś Wojciech
  5. Szczęsna Ewa
  6. Szostak Robert
  7. Rabcewicz Wojciech
  8. Tasior Dariusz
  9. Zalewski Krzysztof
  10. Gacioch Monika
  11. Hofman Paweł
  1. Kijek Robert
  2. Kratiuk Norbert
  3. Kruk Ryszard
  4. Marcinkiewicz Robert
  5. Macierzewski Adam
  6. Moroz Marzena
  7. Pietnoczka Andrzej
  8. Pietnoczka Bohdan
  9. Symonowicz Grzegorz
  10. Zdunek Mariusz
  1. Boraczyński Bartosz
  2. Borzymowski Artur
  3. Czarnecki Tomasz
  4. Czaplicki Leszek
  5. Kuliś Beata
  6. Ostapkiewicz Marek
  7. Orzechowski Mariusz
  8. Sawka Grzegorz
  9. Strzeszewska Agnieszka
  1. Zejer Barbara
  2. Janowicz Piotr
  3. Góralczyk Paweł
  4. Jaroczyński Dariusz
  5. Kabacik Mirosław
  6. Kolossa Robert
  7. Moroz Dariusz
  8. Wasielak Jarosław
  9. Zalewska Katarzyna
Rok ukończenia 1992
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bagiński Grzegorz
  2. Kowalczyk Małgorzata
  3. Kujawa Robert
  4. Niwiński Adam
  5. ŁRainko ukasz
  6. Ropiak Izabela
  7. Sobocińska Agnieszka
  8. Syberski Marek
  9. Trocki Mieczysław
  10. Tyska Piotr
  11. Wylęgły Arkadiusz
  1. Bujnowski Jacek
  2. Dubrowski Andrzej
  3. Iracki Mirosław
  4. Matelak Adam
  5. Ozga Andrzej
  6. Przybyszewski Mariusz
  7. Pupek Dariusz
  8. Sakowski Jacek
  9. Wojgieniec Seweryn
  10. Wujkowska Sylwia
  11. Wnuk Adam
  1. Kuliszewski Tomasz
  2. Domin Mariusz
  3. Domin Dariusz
  4. Gałąska Zdzisław
  5. Widerski Krzysztof
  6. Zawalich Tomasz
  7. Bandzul Dariusz
  8. Dąbrowski Waldemar
  9. Frydrych Ewa
  10. Kastrau Grzegorz
  11. Kotowski Krzysztof
  12. Pisiak Andrzej
  13. Popielarczyk Mariola
  14. Wasilewski Paweł
Rok ukończenia 1991
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
Wychowawca: ?
  1. Jędrzejczyk Andrzej
  2. Koziarek Leszek
  3. Piotr Łajewski
  4. Rosa Arkadiusz
  5. Stawecki Wojciech
  6. Banaszewska Renata
  7. Kiewlak Piotr
  8. Krzyżówek Tomasz
  9. Białecki Bartłomiej
  10. Andrzejczyk Adam
  11. Czyż Piotr
  12. Gardocki Wiesław
  13. Rakowski Paweł
  14. Rydzewski Robert
  1. Sikora Eugeniusz
  2. Alicki Zbigniew
  3. Chartanowicz Piotr
  4. Malinowska Albina
  5. Piaścik Ewa
  6. Pokora Andrzej
  7. Stadnik Marek
  8. Trzeszewski Robert
  9. Palewicz Waldemar
  10. Padiasek Grzegorz
  11. Nazarewicz Krzysztof
  12. Otrębski Piotr
  13. Andrzej Żebrowski
  14. Wasilewski Jacek
Rok ukończenia 1990
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ?
  1. Andruszkiewicz Andrzej
  2. Wojciech Giemza
  3. Hanna Kokoszko
  4. Kurek Wioletta
  5. Kalinowski Tomasz
  6. Przybyszewski Piotr
  7. Topolski Marek
  8. Tumialis Jan
  9. Biały Stefan
  10. Dąbrowski Sławomir
  1. Grześkiewicz Tomasz
  2. Grykin Agnieszka
  3. Gorzoch Mariusz
  4. Kwietniewski Sebastian
  5. Lewczuk Marek
  6. Lubońska Beata
  7. Miszkiel Waldemar
  8. Makara Ireneusz
  9. Olbryś Robert
  10. Pupek Janusz
Rok ukończenia 1989
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bojarzyński Krzysztof
  2. Cydejko Adam
  3. Chojnowski Kazimierz
  4. Grycuk Paweł
  5. Kozicz Wojciech
  6. Krajza Arkadiusz
  7. Lichota Beata
  8. Mackiewicz Michał
  9. Olszewik Tomasz
  10. Sawicki Krzysztof
  11. Stankiewicz Grzegorz
  12. Strzelczyk Marek
  13. Wasilewski Ryszard
  14. Wykowski Marek
  1. Duda Beata
  2. Krawiec Bogdan
  3. Bartnikowski Krzysztof
  4. Choińska Ewa
  5. Frydrych Bożena
  6. Gryga Dariusz
  7. Jatczak Jolanta
  8. Ratyński Waldemar
  9. Ropiak Beata
  10. Rachubka Wiesław
  11. Nosek Marzena
  12. Pajek Marzena
  13. Zadroga Jolanta
  1. Borkowski Krzysztof
  2. Feliński Piotr
  3. Ferenc Andrzej
  4. Gołkowski Kazimierz
  5. Grochowski Mirosław
  6. Kędzierski Jarosław
  7. Konopko Robert
  8. Krahel Grzegorz
  9. Krejpcio Krzysztof
  10. Krzywicki Tomasz
  11. Kuśmierczyk Jarosław
  12. Kuźmicki Piotr
  1. Nadolny Krzysztof
  2. Zagraba Andrzej
  3. Justyna Żukowska
  4. Wiórek Michał
  5. Dąbrowski Kazimierz
  6. Damięcka Iwona
  7. Kukliński Roman
  8. Hajdukiewicz Janusz
  9. Senejko Piotr
  10. Mossakowski Mariusz
  11. Zalewska Ewa
Rok ukończenia 1988
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Karpiński Zbigniew
  2. Krawczuk Piotr
  3. Sobota Jacek
  4. Stolarczyk Mariola
  5. Macebko Adam
  6. Michałek Edyta
  7. Nestorowicz Jacek
  8. Nowakowska Tarsylia
  9. Pardo Lucyna
  10. Krupka Zbigniew
  11. Geryn Beata
  1. Anna Żmudzin
  2. Krawiec Bogdan
  3. Zarzecki Sławomir
  4. Jędrzejczyk Janusz
  5. Wielgat Jarosław
  6. Trzcińska Bożena
  7. Rutkowska Bogusława
  8. Pyczkowska Jagna
  9. Pardo Dariusz
  10. Adamiec Elżbieta
  1. Bałdyga Andrzej
  2. Bruderek Dariusz
  3. Brzozowski Artur
  4. Brodzik Roman
  5. Foltyński Eugeniusz
  6. Galuch Agnieszka
  7. Jewdokimow Jerzy
  8. Karpiński Mariusz
  9. Kutrzycki Witold
  1. Nasewicz Grzegorz
  2. Olszewski Cezary
  3. Rybicki Grzegorz
  4. Zalewski Mirosław
  5. Radzio Adam
  6. Szymański Andrzej
  7. Szmydkowski Ireneusz
  8. Żygota Henryka
  9. Nowak Dariusz
Rok ukończenia 1987
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Aluszkiewicz Małgorzata
  2. Czajka Agnieszka
  3. Czuper Elżbieta
  4. Jaroś Beata
  5. Pianka Grzegorz
  6. Piaszczyk Barbara
  7. Przyłucki Walter
  8. Szczepańska Anna
  9. Winiareks Tomasz
  10. Zajkowski Józef
  11. Zyśk Jan
  1. Czapiewska Ewa
  2. Duda Beata
  3. Gawrych Dorota
  4. Kudrawiec Zdzisław
  5. Niedźwiecka Elżbieta
  6. Owsianko Mariusz
  7. Szulc Danuta
  8. Jadwiga Ścibek
  9. Tomczyk Przemysław
  10. Wojtkiewicz Ewa
  11. Wieczorek Bogdan
  1. Bogdański Tomasz
  2. Golon Andrzej
  3. Jachimczyk Bożena
  4. Kalski Roman
  5. Koman Leszek
  6. Miłek Barbara
  7. Myka Zbigniew
  8. Nadolny Waldemar
  9. Szmigiel Joanna
  10. Turska Dorota
  11. Wierciński Piotr
  1. Drężek Mirosław
  2. Giedrojć Piotr
  3. Gryta Sławomir
  4. Guski Jerzy
  5. Grudziądz Małgorzata
  6. Idziak Ewa
  7. Janicki Leopold
  8. Krawczykowicz Paweł
  9. Pianka Romuald
  10. Sztychmiller Robert
  11. Wróblewski Jan
Rok ukończenia 1986
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Albin Marta
  2. Adamczak Remigiusz
  3. Cicha Dorota
  4. Cyniewicz Roland
  5. Dubicka Marzena
  6. Dymek Jadwiga
  7. Kozłowski Krzysztof
  8. Lis Krystyna
  9. Michniewicz Adam
  10. Mikołajczyk Adam
  11. Mroczkowski Jan
  1. Mróz Cezary
  2. Nowakowska Iwona
  3. Olszewska Iwona
  4. Pajek Andrzej
  5. Pardo Jarosław
  6. Pokora Ewa
  7. Przestrzelska Krystyna
  8. Sieruta Wiesław
  9. Wądołowski Jacek
  10. Wysocka Marzena
  1. Bazydło Hanna
  2. Chludziński Bogusław
  3. Czaplicki Wojciech
  4. Dobrzyński Arkadiusz
  5. Jankowski Grzegorz
  6. Kalski Marek
  7. Krajza Mariola
  8. Kozłowski Krzysztof
  9. Krom Alicja
  10. Krzywda Izabella
  1. Kulińska Anna
  2. Kurcaba Artur
  3. Luberski Waldemar
  4. Lubczyńska Izabella
  5. Maciejczak Andrzej
  6. Maciejewski Dariusz
  7. Szalaty Izabella
  8. Serwatko Małgorzata
  9. Szerel Tomasz
  10. Zera Iwona
Rok ukończenia 1985
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bednarczyk Halina
  2. Bieleninik Anna
  3. Brzostek Mariola
  4. Dembowska Lidia
  5. Grabowska Hanna
  6. Krajza Jolanta
  7. Migura Bożena
  8. Szewczyk Dorota
  9. Wawrzyńska Bogumiła
  10. Chalecka Małgorzata
  11. Drzewiecka Iwona
  1. Geryk Ewa
  2. Jakubowicz Mirosława
  3. Jakuć Jadwiga
  4. Kokoszko Barbara
  5. Ociepa Danuta
  6. Pac Marianna
  7. Ptak Danuta
  8. Siwik Marianna
  9. Szmagaj Tomasz
  10. Waszkiewicz Jolanta
  11. Banach Elżbieta
  1. Czerniawski Zdzisław
  2. Długozima Marzena
  3. Nasierowski Waldemar
  4. Kubach Andrzej
  5. Romaniuk Leszek
  6. Zalewski Zbigniew
  7. Zera Jolanta
  8. Bieliński Tomasz
  9. Giedrojć Jarosław
  10. Grenda Dorota
  11. Janecki Mirosław
  12. Kołakowski Jarosław
  1. Nosek Wiesława
  2. Nosek Krzysztof
  3. Nowakowski Adam
  4. Olender Lilla
  5. Piekarska Danuta
  6. Polak Irena
  7. Stachelek Bożena
  8. Stankiewicz Marek
  9. Anna Święcka
  10. Tymolewski Roman
  11. Zięba Wioletta
  12. Wrońska Beata
Rok ukończenia 1984
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Adamiec Lucyna
  2. Dąbrowska Urszula
  3. Drężek Irena
  4. Dziemiańczyk Tomasz
  5. Grzymała Teresa
  6. Jankowski Jan
  7. Lipiec Marek
  8. Loreth Elżbieta
  9. Misiewicz Teresa
  10. Murach Danuta
  11. Olender Wiesława
  12. Sieruta Alina
  1. Skwiot Bożena
  2. Sypytkowska Bożena
  3. Maria Ścięgaj
  4. Waśniewska Jolanta
  5. Więcek Anna
  6. Wojewnik Jolanta
  7. Zalewska Małgorzata
  8. Żebrowski Jarosław
  9. Żynda Paweł
  10. Romanowicz Ewa
  11. Schubert Dariusz
  1. Bajkowski Piotr
  2. Banach Piotr
  3. Doniec Arkadiusz
  4. Grykin Bogdan
  5. Izbicki Tomasz
  6. Jakubowska Aldona
  7. Jarzyna Barbara
  8. Kościuk Waldemar
  9. Kuźnicki Grzegorz
  10. Mostowy Marek
  1. Niebrzydowska Małgorzata
  2. Oleński Marek
  3. Orzeł Jarosław
  4. Piasecka Benedykta
  5. Sawicki Jerzy
  6. Sławiecki Dariusz
  7. Andrzej Śliwka
  8. Taraszkiewicz Małgorzata
  9. Zalewski Robert
  10. Ziółek Krzysztof
  11. Bożena Łuczyńska
Rok ukończenia 1983
IV TD
Technologia tworzyw drzewnych
IV TD
Tartacznictwo i wyroby drzewne
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bikowska Barbara
  2. Bolechowska Małgorzata
  3. Borkowska Anna
  4. Borys Jarosław
  5. Brzostowska Ewa
  6. Czyż Krzysztof
  7. Dawidowska Mariola
  8. Gołaś Mieczysław
  9. Jakubowska Zofia
  10. Karpik Dariusz
  11. Kuczyńska Dorota
  1. Nalewajek Marek
  2. Olszewska Hanna
  3. Piankowski Mirosław
  4. Politewicz Zbigniew
  5. Prześniak Mariusz
  6. Sutowska Beata
  7. Szleński Witold
  8. Szmigiel Danuta
  9. Szulc Grażyna
  10. Krzysztof Żbikowski
  1. Bernatowicz Tadeusz
  2. Brzozowska Bożena
  3. Ciborowski Leszek
  4. Czarkowska Lucyna
  5. Domian Hanna
  6. Duda Agnieszka
  7. Dwilewicz Grzegorz
  8. Glinka Mirosława
  9. Gnoza Tadeusz
  10. Hamera Mariusz
  11. Jabłoński Krzysztof
  12. Kaczmarczyk Waldemar
  13. Kowalczyk Mariola
  14. Krupa Ewa
  1. Krupa Jarosław
  2. Lewandowski Piotr
  3. Miller Andrzej
  4. Piwowarski Paweł
  5. Pogorzelski Waldemar
  6. Rybicki Mariusz
  7. Rydzewski Zbigniew
  8. Skweres Janusz
  9. Wachowska Bożena
  10. Woliński Jerzy
  11. Adam Żukowski
  12. Krysiak Piotr
  13. Mroczkowski Adam
  14. Nikiel Andrzej
Rok ukończenia 1982
IV TD
4-letnie
IV TD
4-letnie
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Antoniuk Leszek
  2. Bastek Janusz
  3. Becker Beata
  4. Chojnowski Jędrzej
  5. Cudakiewicz Barbara
  6. Czaplicki Jerzy
  7. Grabowski Robert
  8. Grzędzińska Wiesława
  9. Johns Beata
  10. Koćwin Artur
  11. Krzynówek Grażyna
  12. Kucharz Lech
  13. Maciaszczyk Janina
  14. Majewska Danuta
  1. Mozerska Małgorzata
  2. Niedziółka Ewa
  3. Nadarzyńska Ewa
  4. Orłowska Mariola
  5. Piwowarska Romualda
  6. Płócienniczak Małgorzata
  7. Pesel Dariusz
  8. Perłowski Piotr
  9. Rakowski Krzysztof
  10. Sypytkowska Alicja
  11. Wszeborowska Alina
  12. Wojsław Grażyna
  13. Waszkiewicz Marek
  14. Zagził Marek
  1. Arciszewska Irena
  2. Basiewicz Jolanta
  3. Chludziński Krzysztof
  4. Chitruszko Witold
  5. Chmielewska Helena
  6. Dulgis Mirosława
  7. Dąbkowski Kazimierz
  8. Frankowski Jan
  9. Hrywniak Jarosław
  10. Januszewski Dariusz
  11. Krupa Elżbieta
  12. Lemańska Małgorzata
  13. Najda Andrzej
  1. Nasiadka Bogumiła
  2. Nalewajek Wiktor
  3. Nicewicz Zofia
  4. Renkiewicz Marek
  5. Raszczyk Stanisław
  6. Serowik Waldemar
  7. Strumiłowska Ewa
  8. Sakowski Kazimierz
  9. Szumiła Jolanta
  10. Szymaniuk Iwona
  11. Wróblewski Jarosław
  12. Zamojski Waldemar
Rok ukończenia 1981
IV TD
4-letnie
V TD
5-letnie
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Bołonkowski Janusz
  2. Brzostek Krzysztof
  3. Chaberek Jerzy
  4. Chojnowska Apolonia
  5. Cieśluk Adam
  6. Drobiszewska Jadwiga
  7. Jakubowska Maria
  8. Karwowska Krystyna
  9. Kempa Małgorzata
  10. Kuk Robert
  11. Mirosław Łajewski
  12. Dorota Łukaszewicz
  13. Maluchnik Bożena
  1. Nadolna Barbara
  2. Olszak Ireneusz
  3. Olszewski Grzegorz
  4. Piątek Mieczysław
  5. Rogalski Dariusz
  6. Sadłowska Gabriela
  7. Stefanowski Wojciech
  8. Szok Leszek
  9. Toryfter Jan
  10. Wojnicz Ireneusz
  11. Wyłudek Marek
  1. Darmofał Elżbieta
  2. Długozima Elżbieta
  3. Filipkowski Krzysztof
  4. Grzybowski Jerzy
  5. Iskra Elżbieta
  6. Jakubczyk Jacek
  7. Karpiński Zbigniew
  8. Kibiłko Janusz
  9. Kołodziej Elżbieta
  10. Korzeniecki Eugeniusz
  11. Koziej Krzysztof
  12. Krajza Zdzisław
  13. Kucińska Marianna
  14. Ludwiniak Zbigniew
  15. Malinowska Hanna
  1. Nosek Teresa
  2. Pieklik Ryszard
  3. Radkowski Krzysztof
  4. Samul Bogdan
  5. Sikorski Wojciech
  6. Skrajny Krzysztof
  7. Stawarz Mirosław
  8. Szczepański Waldemar
  9. Szewczyk Bożena
  10. Sztejno Zdzisław
  11. Turek Jadwiga
  12. Wojnikiewicz Tadeusz
  13. Wyrębek Jerzy
  14. Zajk Marek
  15. Żelazny Ryszard
Rok ukończenia 1980
IV TD
4-letnie
V TD
5-letnie
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Cymek Grażyna
  2. Chrzanowski Ryszard
  3. Czaplicki Adam
  4. Domian Jan
  5. Harasim Mirosław
  6. Jaskółka Tomasz
  7. Jendraszek Grzegorz
  8. Klimaszyński Andrzej
  9. Klimek Marek
  10. Kołakowska Hanna
  1. Maćkiewicz Zbigniew
  2. Malinowski Mirosław
  3. Nadarzyński Grzegorz
  4. Pogorzelski Jarosław
  5. Sosnowski Jarosław
  6. Sowul Tadeusz
  7. Zegarowicz Stefan
  8. Zegarski Eugeniusz
  9. Dariusz Żukowski
  1. Andrzejczyk Bożena
  2. Babiak Eugeniusz
  3. Bałdyga Krystyna
  4. Buła Wiesław
  5. Długołęcka Urszula
  6. Gawor Alicja
  7. Kadej Lucyna
  8. Kamińska Elżbieta
  9. Kołodziej Grażyna
  10. Kowalczyk Ireneusz
  11. Kozon Danuta
  12. Krawczyk Krzysztof
  13. Kruczyk Grażyna
  14. Kryszajtys Bogdan
  15. Krzynówek Barbara
  16. Kuczyński Andrzej
  17. Laskowski Janusz
  18. Lemańska Zofia
  19. Maciora Krystyna
  20. Mocarski Andrzej
  1. Niesterkowski Daniel
  2. Opolski Zbigniew
  3. Osiecki Janusz
  4. Pilewicz Marek
  5. Ptak Barbara
  6. Rudnik Renata
  7. Słapińska Wiesława
  8. Sobiech Mirosław
  9. Sobieska Barbara
  10. Andrzej Śliwka
  11. Zbigniew Śliwka
  12. Stępniak Mariola
  13. Szczerbakowski Bernd
  14. Szewczyk Waldemar
  15. Węcek Ryszard
  16. Szulc Irena
  17. Wyżykowski Andrzej
  18. Zadroga Irena
  19. Janusz Żelechowski
Rok ukończenia 1979
IV TD
4-letnie
V TD
5-letnie
Wychowawca: ? Wychowawca: ?
  1. Arasimowicz Ryszard
  2. Borawska Teresa
  3. Białek Norbert
  4. Borawska Wanda
  5. Borawski Józef
  6. Główczyński Józef
  7. Gryciuk Lech
  8. Horbacz Grażyna
  9. Jatkowska Irena
  10. Kaczmarczyk Janusz
  11. Kaczmarczyk Waldemar
  12. Kaczmarczyk Zdzisław
  13. Kamińska Maryla
  14. Kowalczyk Zbigniew
  15. Liszka Janusz
  1. Małkowski Leszek
  2. Matjasik Cezary
  3. Miksza Piotr
  4. Nogas Waldemar
  5. Pańczak Ludmiła
  6. Prokop Waldemar
  7. Skiepko Grażyna
  8. Trzaska Wiesław
  9. Trzyna Anna
  10. Tumiński Marek
  11. Wilga Elżbieta
  12. Wojewnik Barbara
  13. Zbirowska Małgorzata
  14. Piątek Roman
  1. Banach Sławomir
  2. Błaszko Marian
  3. Budzyński Marian
  4. Drabiński Marian
  5. Dzitrych Kazimierz
  6. Ciechański Henryk
  7. Fibikowski Piotr
  8. Kibiłko Krzysztof
  9. Krom Ryszard
  10. Kuprajtis Krzysztof
  11. Lewandowski Mirosław
  12. Pliszka Wandomin
  13. Rabiczko Andrzej
  14. Rybski Leszek
  1. Samsel Ireneusz
  2. Strojek Jerzy
  3. Sawicki Adam
  4. Ustach Mirosław
  5. Uzarska Elżbieta
  6. Uryn Bogdan
  7. Więcek Jan
  8. Wroniewicz Wiesław
  9. Mierzejewska Elżbieta
  10. Jesionowski Jarosław
  11. Zęgota Waldemar
  12. Chaberek Stanisław
  13. Kaliska Natalia
  14. Cendrowski Andrzej
Rok ukończenia 1978
IV TDA
4-letnie
IV TDB
4-letnie
Wychowawca: ? Wychowawca: Barbara Kordek
  1. Bałdyga Anna
  2. Bartosiak Bogusław
  3. Ciszkowska Łucja
  4. Curyło Bożena
  5. Czarkowska Maryla
  6. Dębek Wiesław
  7. Dobrowolski Piotr
  8. Gałązka Janusz
  9. Gibalska Leonarda
  10. Gołaś Stanisława
  11. Jabłoński Edward
  12. Jabłoński Jan
  13. Komosiński Antoni
  14. Kowalewska Krystyna
  15. Krukowski Andrzej
  16. Lipiński Zbigniew
  17. Maćkiewicz Zbigniew
  1. Mozerska Danuta
  2. Myszkowski Jarosław
  3. Opara Jerzy
  4. Opara Roman
  5. Pawełek Ewa
  6. Pisowacki Jerzy
  7. Popielarczyk Waldemar
  8. Sadłowski Marian
  9. Siwik Barbara
  10. Skrodzka Ewa
  11. Suchcicka Beata
  12. Sułkowska Jolanta
  13. Szydłowska Bożena
  14. Wanda Halina
  15. Waszkiewicz Marianna
  16. Wiszniewski Wiesław
  1. Błażejewicz Andrzej
  2. Bolechowska Elżbieta
  3. Buczyńska Antonina
  4. Chełmiński Andrzej
  5. Czapiewski Zbigniew
  6. Darmofał Edward
  7. Duba Wiesław
  8. Dziekońska Elżbieta
  9. Fura Sławomir
  10. Gugnacka Zofia
  11. Gutowska Dorota
  12. Gutowska Maria
  13. Gulbicki Ryszard
  14. Jankowski Janusz
  15. Kozłowski Tadeusz
  1. Krzyżówek Mieczysław
  2. Łysoń Jerzy
  3. Mackiewicz Lidia
  4. Nowak Danuta
  5. Opalach Zbigniew
  6. Poreda Jan
  7. Stec Tadeusz
  8. Szewczyk Elżbieta
  9. Szmigiel Grażyna
  10. Terepka Alicja
  11. Urbanowicz Halina
  12. Szanter Maria
  13. Waszkiewicz Jerzy
  14. Zaborna Małgorzata
V TD
5-letnie
Wychowawca: ?
  1. Bogdanowicz Zdzisław
  2. Filipkowski Zbigniew
  3. Franke Dorota
  4. Hrywniak Cezary
  5. Jędrzejczyk Grażyna
  6. Kaczmarowska Irena
  7. Karwowska Barbara
  8. Konopka Wiesław
  9. Kopczewski Michał
  10. Kowalski Zbigniew
  11. Kryszak Marek
  12. Lamparski Marek
  13. Michalak Marek
  1. Podsiad Ireneusz
  2. Pytel Tadeusz
  3. Ruchała Celina
  4. Sarnowski Ireneusz
  5. Skwiot Wiesław
  6. Sobczak Wanda
  7. Sokołowska Krystyna
  8. Stawicki Tadeusz
  9. Kowalska Grażyna
  10. Szczęśniak Helena
  11. Irena Świtala
  12. Zadroga Danuta
  13. Zduńczyk Mieczysław
Rok ukończenia 1977
V TD
5-letnie
Wychowawca: ?
  1. Bednarska Adela
  2. Brzostek Danuta
  3. Chylińska Barbara
  4. Duda Tadeusz
  5. Dudko Wojciech
  6. Górski Waldemar
  7. Jakuć Teresa
  8. Jorroch Georg
  9. Kobus Marianna
  10. Koziatek Sabina
  11. Krzemiński Tadeusz
  12. Klatkowski Ryszard
  13. Marchwiński Aleksander
  1. Nadolna Halina
  2. Olszewik Anna
  3. Piątek Krystyna
  4. Pysznik Jerzy
  5. Półtorak Janina
  6. Raczkowska Jolanta
  7. Szarzyński Wiesław
  8. Wesołowska Bożena
  9. Kowalska Grażyna
  10. Nikadon Jolanta
  11. Strzemiłowska Grażyna
  12. Rokicki Dariusz
  13. Janke Zbigniew






Aktualna pogoda - 15:00
4:59 0.0 km/h
20:19 WNW
26.9 °C 56 %
872.2 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 02-10-2018