ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Absolwenci szkoły z lat 2020-2011

Poniżej znajduje się spis uczniów, którzy ukończyli naszą szkołę w latach 2011-2020.

TL - Technikum Leśne, TL - Technikum Informatyczne, TAK - Technikum Architektury Krajobrazu, TOT - Technikum Obsługi Turystycznej

Rok ukończenia: [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011]

Rok ukończenia 2017
IV TLA IV TLB/TI
Wychowawca: Dorota Kołomyjska Wychowawca: Piotr Król
  1. Bartnicka Elwira
  2. Bugnacki Szymon
  3. Cybulski Bartosz
  4. Dąbkowski Kamil
  5. Dworakowski Patryk
  6. Kaczyński Piotr
  7. Kondracki Jakub
  8. Król Mateusz
  9. Kulesza Małgorzata
  10. Kuliś Krystian
  11. Kwaśniewski Krystian
  12. Magdaleński Wiktor
  1. Michałowska Natalia
  2. Myślińska Natalia
  3. Plona Bartosz
  4. Ptak Alicja
  5. Rolka Krzysztof
  6. Ropiak Piotr
  7. Ruchała Tomasz
  8. Rudyk Maciej
  9. Stadnicki Artur
  10. Szok Michał
  11. Sztylc Łukasz
  12. Tokarska Klaudia
  1. Arnista Patryk
  2. Burzyńska Klaudia
  3. Gryczkowska Anita
  4. Kachnowski Jakub
  5. Kochan Grzegorz
  6. Krysiak Maciej
  7. Krzykwa Marcin
  8. Lis Klaudia
  9. Maciuk Daniel
  10. Nowakowski Jacek
  11. Radkiewicz Mateusz
  12. Rupacz Grzegorz
  13. Szostek Artur
  14. Topa Paweł
  15. Trzcianowski Mariusz
  16. Wojtowicz Krystian
  1. Borawski Mikołaj
  2. Cwalina Jakub
  3. Dudziec Hubert
  4. Kuliś Sebastian
  5. Mieszkiełło Mateusz
  6. Pardo Konrad
  7. Sadowski Maciej
  8. Turski Rafał
  9. Zamoryn Marek
Rok ukończenia 2016
IV TLA IV TLB/TI
Wychowawca: Beata Przystawik Wychowawca: Marek Szczepański
  1. Bałdyga Arkadiusz
  2. Bączek Daniel
  3. Berg Angelika
  4. Chmielewska Miriam
  5. Chrystowska Ewa
  6. Chudzik Konrad
  7. Kaczor Piotr
  8. Kałęka Karolina
  9. Kosak Daniel
  10. Kowalczyk Konrad
  11. Kowalczyk Krzysztof
  1. Parzych Bartosz
  2. Płoska Aleksandra
  3. Podkowiak Bartłomiej
  4. Pucińska Natalia
  5. Radziński Radosław
  6. Saciłowski Mateusz
  7. Skwarko Anna
  8. Sobiech Maciej
  9. Sobótka Alicja
  10. Świerżewska Sylwia
  11. Żokowski Karol
  1. Duda Jakub
  2. Knabeldorf Wojciech
  3. Łada Daniel
  4. Mioduszewski Piotr
  5. Nizio Piotr
  6. Pieklik Julia
  7. Piotrowski Jakub
  8. Sokołowski Wojciech
  9. Szczapa Adrian
  10. Tworkowski Kamil
  1. Bogumił Weronika
  2. Brzuzy Aleksandra
  3. Klepacka Patrycja
  4. Kreja Dorian
  5. Łuszczyk Konrad
  6. Moroz Daniel
  7. Ropiak Olga
  8. Tyrke Marcin
  9. Wajs Jakub
  10. Walulik Paweł
  11. Wilkowski Hubert
Rok ukończenia 2015
IV TLA/TOT IV TLB/TI
Wychowawca: Ewa Jagłowska Wychowawca: Mateusz Pańkowski
  1. Drążek Grzegorz
  2. Gayk Justus
  3. Gołębiewski Mateusz
  4. Kaczor Izabela
  5. Korościk Karolina
  6. Mróz Monika
  7. Nysztal Bartosz
  8. Polakowska Karolina
  9. Sadłowska Klaudia
  10. Sowiński Adam
  11. Staszkiewicz Iwona
  12. Tomaszewski Jakub
  13. Tomaszewski Radosław
  14. Tomczak Konrad
  15. Węgierski Jakub
  16. Złoch Krzysztof
  1. Kruczyk Przemysław
  2. Małż Helena
  3. Małż Hubert
  4. Miksza Karolina
  5. Parzych Sabina
  6. Sobiech Sebastian
  7. Strumiłowski Karol
  8. Śliwka Katarzyna
  1. Bednarczyk Sebastian
  2. Dąbrowski Jakub
  3. Dąbrowski Krystian
  4. Gentek Adam
  5. Gołemberski Maciej
  6. Gronowski Gabriel
  7. Jakubczyk Damian
  8. Kaczmarczyk Albert
  9. Kanigowski Michał
  10. Karczmarski Bartosz
  11. Kowalczyk Aleksander
  12. Kowalczyk Łukasz
  13. Kowalski Krystian
  14. Krysiak Przemysław
  15. Lenkiewicz Karol
  16. Mierzejewski Paweł
  17. Niemotko Przemysław
  18. Paga Michał
  19. Rybka Bartosz
  20. Sawicki Kamil
  21. Szmigiel Przemysław
  1. Bączek Szymon
  2. Bojarski Kamil
  3. Charubin Michał
  4. Jaksina Mateusz
  5. Pragacz Mateusz
  6. Puźniewska Elżbieta
  7. Wykowski Marcin
  8. Żarnowski Mateusz
Rok ukończenia 2014
IV TLA IV TLB/TI
Wychowawca: Mariusz Dąbrowski Wychowawca: Anna Opońska-Nosek
  1. Adamonis Błażej
  2. Batożyński Grzegorz
  3. Biazik Krystian
  4. Bogumił Piotr
  5. Chrzanowski Szczepan
  6. Dobrzański Patryk
  7. Jabłoński Łukasz
  8. Jacek Rafał
  9. Kaczyński Adrian
  10. Kaliński Damian
  11. Kieda Wojciech
  12. Kołowski Marcin
  13. Malkiewicz Kamil
  1. Murawski Damian
  2. Pietrzak Ariel
  3. Pietrzak Marcin
  4. Podzieliński Patryk
  5. Polewaczyk Adrian
  6. Popiało Dominika
  7. Stankiewicz Szymon
  8. Suchodolski Grzegorz
  9. Szynkiewicz Krystian
  10. Warcaba Marcin
  11. Wasilewski Dariusz
  12. Żuchowski Karol
  1. Celiński Marek
  2. Dąbrowska Natalia
  3. Federowicz Mateusz
  4. Jabłońska Olga
  5. Komosa Karolina
  6. Murach Marcin
  7. Piwowarski Grzegorz
  8. Południak Monika
  9. Radzewicz Mariola
  10. Szulich Grzegorz
  1. Bartosik Patryk
  2. Chołostiakow Maria
  3. Dziedzic Patryk
  4. Fiedorczyk Patryk
  5. Małż Anna
  6. Neumann Fabian
  7. Olszewski Damian
  8. Plona Maciej
  9. Polewaczyk Mateusz
  10. Pszenica Damian
  11. Serafin Emilian
  12. Trzaskalski Dorian
Rok ukończenia 2013
IV TLA IV TLB/TI
Wychowawca: Ewa Deptuła Wychowawca: Dorota Sokołowska
  1. Chomej Jarosław
  2. Cwalina Mateusz
  3. Dobrzyński Piotr
  4. Domian Kamil
  5. Domian Maciej
  6. Emiliańczyk Marcin
  7. Górski Przemysław
  8. Górski Sebastian
  9. Janczura Jarosław
  10. Kosiorek Jarosław
  11. Kowalewski Jakub
  1. Kurpiewska Milena
  2. Laskowska Klaudia
  3. Markowski Mariusz
  4. Mikulski Marcin
  5. Morawiak Patryk
  6. Porydzaj Emil
  7. Półtorak Bartosz
  8. Trzciński Mateusz
  9. Węgierski Filip
  10. Wykowski Mateusz
  11. Zienkiewicz Paweł
  1. Buda Łukasz
  2. Czaplicki Marcel
  3. Grudzińska Maria
  4. Lis Łukasz
  5. Pokojska Katarzyna
  6. Serafin Bartłomiej
  7. Zyśk Hubert
  1. Cudnik Daniel
  2. Drężek Szymon
  3. Kawałek Patryk
  4. Nalewajek Jakub
  5. Narbut Wojciech
  6. Radoch Kacper
  7. Ruszczyk Milena
  8. Samsel Jakub
  9. Wilkowska Kinga
  10. Zieliński Tomasz
  11. Żarnoch Agnieszka
Rok ukończenia 2012
IV TLA IV TI/TAK
Wychowawca: Jolanta Piaszczyk Wychowawca: Dorota Kołomyjska
  1. Bagiński Artur
  2. Barcz Marcin
  3. Bączek Bartosz
  4. Borzymowski Wojciech
  5. Ciszewski Mateusz
  6. Dąbek Dawid
  7. Dobreńko Tomasz
  8. Domian Grzegorz
  9. Jasionowski Konrad
  10. Jaworska Izabela
  11. Jurewicz Łukasz
  12. Kobryń Karol
  13. Kowalewski Kajetan
  1. Kuśmierczyk Klaudiusz
  2. Litwiński Piotr
  3. Matusiewicz Mateusz
  4. Olender Krystian
  5. Pawelec Wojciech
  6. Pątkiewicz Mateusz
  7. Półtorak Daniel
  8. Segieda Piotr
  9. Stelmasiewicz Michał
  10. Tański Daniel
  11. Wądołowski Roman
  12. Wojtkowski Jacek
  13. Wójtowicz Łukasz
  1. Białowarczuk Grzegorz
  2. Borkowski Mateusz
  3. Dryżba Mateusz
  4. Dziedzic Paweł
  5. Dziekońska Natalia
  6. Ejdys Karol
  7. Grabowski Mateusz
  8. Grudziądz Zachariasz
  9. Kowalski Paweł
  10. Olender Bartosz
  11. Parzych Seweryn
  12. Ropiak Maciej
  13. Sobieski Andrzej
  14. Sobotka Krystian
  15. Wasilewski Arkadiusz
  1. Abramczyk Agnieszka
  2. Bartczak Karolina
  3. Bastek Honorata
  4. Farys Angelika
  5. Krysiak Arkadiusz
  6. Murach Magda
  7. Ojdana Weronika
  8. Pietroczuk Edyta
  9. Zadroga Justyna
  10. Zarzycka Pamela
Rok ukończenia 2011
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Mirosław Pańkowski Wychowawca: Grażyna Kowalkowska
  1. Artymowicz Michał
  2. Bauer Marcin
  3. Błażejewicz Mateusz
  4. Cybula Ariel
  5. Dudek Paweł
  6. Gąsior Adrian
  7. Jakubowski Mateusz
  8. Jaworski Marcin
  9. Kłyszewski Wojciech
  10. Kołaszewski Łukasz
  11. Krajewski Tomasz
  12. Kręciewski Kamil
  1. Kuśmierczyk Klaudiusz
  2. Mleczko Andrzej
  3. Murach Adam
  4. Opolski Konrad
  5. Sadowski Daniel
  6. Sawicki Rafał
  7. Siemionowska Marta
  8. Tabaka Mateusz
  9. Wiśniewski Marek
  10. Wylot Emilia
  11. Zyśk Michał
  1. Bąkowski Rafał
  2. Czaplicka Izabela
  3. Dwurznik Monika
  4. Fabisiak Mateusz
  5. Frejlich Sebastian
  6. Grabowski Arkadiusz
  7. Janikowski Robert
  8. Janiszewski Piotr
  9. Kołosowska Dominika
  10. Kowalewski Łukasz
  11. Koziatek Wojciech
  12. Kraśniewski Cezary
  1. Kulesza Łukasz
  2. Mostowy Artur
  3. Mucha Adam
  4. Olszewski Piotr
  5. Olzacki Adam
  6. Rzepka Michał
  7. Saj Marcin
  8. Szlufik Mateusz
  9. Węgielewski Adrian
  10. Wygnał Sławomir
  11. Zęgota Denis
IV TI
Wychowawca: Mirosław Kołomyjski
  1. Bączek Mateusz
  2. Budkiewicz Mateusz
  3. Cieloszczyk Dawid
  4. Czuchoński Daniel
  5. Dębkowska Edyta
  6. Gołaś Sylwia Aneta
  7. Gorela Małgorzata
  8. Gromadzka Marta
  9. Lis Anna
  10. Maćkiewicz Mateusz
  11. Małż Piotr
  12. Marchwiński Sebastian
  1. Miksza Weronika
  2. Miszczuk Edwin
  3. Narbut Artur
  4. Olszewski Rafał
  5. Samsel Michał
  6. Słabek Olga
  7. Turska Elżbieta
  8. Wawryszko Brygida
  9. Wawryszko Daniel
  10. Wójcicki Grzegorz
  11. Zarzycki Oliwer





Aktualna pogoda - 14:00
7:17 0.0 km/h
15:25 S
7.2 °C 91 %
1009.8 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 18-10-2017