ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Absolwenci szkoły z lat 2010-2001

Poniżej znajduje się spis absolwentów, którzy ukończyli naszą szkołę w latach 2001-2010.

Rok ukończenia: [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005] [2004] [2003] [2002] [2001]

Rok ukończenia 2010
Technikum Leśne Technikum Leśne
Wychowawca: Beata Przystawik Wychowawca: Ewa Jagłowska
  1. Borzeński Piotr
  2. Chmielewska Ewelina
  3. Chrzanowski Mateusz
  4. Denkiewicz Łukasz
  5. Gładkowski Maciej
  6. Grymuza Dawid
  7. Kochanowski Michał
  8. Krajza Łukasz
  9. Lis Krzysztof
  10. Litek Liliana
  11. Mieszała Konrad
  12. Mieszkiewicz Bartosz
  13. Niewiadomski Arkadiusz
  1. Ochenkowski Łukasz
  2. Orzoł Anna
  3. Pieczyński Marek
  4. Roman Michał
  5. Sylwisty Marcin
  6. Szok Alicja
  7. Tobojko Natalia
  8. Wasilewski Tomasz
  9. Wencłak Karol
  10. Więch Damian
  11. Wilk Krzysztof
  12. Winsławski Bartłomiej
  1. Banach Natalia
  2. Bobiński Przemysław
  3. Czerepko Hubert
  4. Domusiewicz Michał
  5. Duda Łukasz
  6. Gwiazda Paweł
  7. Grala Edwin
  8. Hejduk Adrian
  9. Jurewicz Wioleta
  10. Kowalewski Daniel
  11. Koper Łukasz
  12. Król Piotr
  13. Kuriata Maciej
  14. Łoś Radosław
  15. Matysiak Łukasz
  1. Merchel Łukasz
  2. Niedbalski Maciej
  3. Nosek Marcin
  4. Obolewicz Kamil
  5. Pędzich Marta
  6. Pyszko Daniel
  7. Radziewska Monika
  8. Rutkowski Mateusz
  9. Sadowski Mateusz
  10. Siedlecki Łukasz
  11. Stachelek Edyta
  12. Traks Jarosław
  13. Twarowski Kamil
  14. Wysocki Ariel
Technikum Architektury Krajobrazu
Wychowawca: Krzysztof Dzikowski
  1. Brzuzy Kamil
  2. Chorąża Emilia
  3. Chorąży Emilia
  4. Drabińska Malwina
  5. Dudko Paulina
  6. Dziekońska Anita
  7. Grablewska Gabriela
  8. Jedwabnik Magda
  9. Murach Sylwia
  1. Olszewski Krystian
  2. Plona Marta
  3. Puczyłowska Konrad
  4. Rudnik Karolina
  5. Ścięgosz Kamila
  6. Siedlecka Izabela
  7. Stachelek Diana
  8. Zadroga Paweł
Rok ukończenia 2009
Technikum Leśne Technikum Leśne
Wychowawca: Elżbieta Chołostiakow Wychowawca: Anna Dąbkowska
  1. Andrzejczyk Rafał
  2. Biegaj Paweł
  3. Dąbkowski Łukasz
  4. Drozd Piotr
  5. Gorczyca Grzegorz
  6. Kisiel Marcin
  7. Kostros Mateusz
  8. Kozakiewicz Artur
  9. Kulik Michał
  10. Kurpiewski Krystian
  11. Lipiński Radosław
  12. Malinowski Tomasz
  13. Mełgwa Maciej
  1. Mścichowski Kamil
  2. Ostrowska Ewelina
  3. Popławski Sebastian
  4. Pyrcz Emilian
  5. Rudnik Piotr
  6. Skrobecki Igor
  7. Stonio Paweł
  8. Wasilewski Szymon
  9. Wiewiórka Paweł
  10. Wiewiór Sebastian
  11. Wobolewicz Krystian
  12. Zawrotny Łukasz
  1. Beker Karolina
  2. Borawska Anna
  3. Brzeziński Rafał
  4. Ciężkowski Piotr
  5. Gałązka Maciej
  6. Jabłonowski Adrian
  7. Jarguz Wojciech
  8. Jurska Ewelina
  9. Juzyszyn Sebastian
  10. Kobeszko Mariusz
  11. Lawendziewska Katarzyna
  1. Mieszała Maksymilian
  2. Miłosek Paweł
  3. Prietz Patryk
  4. Radziński Piotr
  5. Ruszewski Grzegorz
  6. Sekściński Kamil
  7. Sikorski Patryk
  8. Szczypińska Katarzyna
  9. Waszkiewicz Jakub
  10. Marcin Wilczek
  11. Witkowski Krystian
Liceum Usługowo-Gospodarcze
Wychowawca: Anna Opońska Nosek
  1. Hermanowska Marlena
  2. Jakubczyk Milena
  3. Kołakowska Małgorzata
  4. Lis Daria
  5. Lubczyński Cezary
  6. Majewska Katarzyna
  7. Niecikowski Rafał
  8. Olszewska Magdalena
  1. Prajs Anna
  2. Smolarz Bartosz Maciej
  3. Sobieski Marcin
  4. Strumiłowski Kamil
  5. Wesołowski Martin
  6. Zawalich Grzegorz
  7. Zduńczyk Paweł Sebastian
Rok ukończenia 2008
Technikum Leśne Technikum Leśne
Wychowawca: Ewa Deptuła Wychowawca: Beata Przystawik
Rok ukończenia 2007
?? ??
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
Technikum Ochrony Środowiska / Drzewne Liceum Usługowo-Gospodarcze
Wychowawca: Dorota Kołomyjska Wychowawca: Jolanta Piaszczyk
  1. Lidia Banach
  2. Katarzyna Domian
  3. Łukasz Ejdys
  4. Marcin Izbicki
  5. Kamila Kajko
  6. Rafał Łubiarz
  7. Anna Murach
  8. Marianna Ruchała
  9. Jacek Skupiński
  10. Bartosz Suchecki
  11. Milena Tobojko
  12. Szymon Wierzbicki
  1. Radosław Bialik
  2. Paweł Domian
  3. Łukasz Kobus
  4. Paweł Małkowski
  5. Kornelia Pac
  6. Piotr Pieńkowski
  7. Michał Rutkowski
  8. Adam Wajs
  9. Piotr Wiergoliński
  10. Małgorzata Witkowska
  1. Łukasz Adamski
  2. Barbara Bałdyga
  3. Linda Bąk
  4. Barbara Domian
  5. Anna Ejdys
  6. Karolina Gnatkowska
  7. Rafał Gołaś
  8. Małgorzata Górska
  9. Martyna Grzybowska
  10. Katarzyna Ksepka
  1. Marzena Makowska
  2. Małgorzata Małkowska
  3. Dorota Norowska
  4. Edyta Norowska
  5. Aneta Prześniak
  6. Dominika Samsel
  7. Adrian Sokołowski
  8. Ewelina Turska
  9. Kornelia Wasilewska
  10. Paweł Witkowski
Rok ukończenia 2006
Liceum Ogólnokształcące / Usługowo-Gospodarcze Technikum Ochrony Środowiska
Wychowawca: Andrzej Stawryłło Wychowawca: Grażyna Kowalkowska
  1. Magdalena Bałdyga
  2. Jacek Dąbkowski
  3. Paula Gnatkowska
  4. Ewelina Kręciewska
  5. Adam Król
  6. Brygida Kruska
  7. Kamil Leszczyński
  8. Łukasz Stachelski
  9. Hubert Witkowski
  10. Michalina Wysocka
  11. Paweł Zawrotny
  12. Agnieszka Klik
  1. Lidia Bałdyga
  2. Kamila Bednarska
  3. Kamila Grużewska
  4. Magdalena Januszkiewicz
  5. Anna Jaworska
  6. Marcin Jucewicz
  7. Iwona Krajza
  8. Justyna Łęgowska
  9. Małgorzata Małż
  10. Julita Mróz
  11. Ewelina Rudnik
  12. Natalia Skrajna
  1. Mariusz Druzgała
  2. Paulina Dymek
  3. Paweł Jankowski
  4. Stanisław Kierod
  5. Monika Korzińska
  6. Damian Leszczyński
  7. Wioleta Nosek
  8. Katarzyna Ochocka
  9. Paweł Piaszczyk
  10. Sebastaian Pudlis
  11. Katarzyna Sulewska
  12. Karolina Trzcińska
  13. Adrian Wysocki
Leśnictwo i Technologia Drewna Leśnictwo i Technologia Drewna
Wychowawca: Barbara Mysiorska Wychowawca: Anna Dąbkowska
  1. Zbigniew Bałdyga
  2. Grzegorz Damian Chełstowski
  3. Karolina Martyna Czajka
  4. Kamil Dardziński
  5. Agnieszka Drężek
  6. Jakub Dumański
  7. Sebastian Filipkowski
  8. Kamil Kania
  9. Mateusz Karpiński
  1. Łukasz Kopeć
  2. Jarosław Królicki
  3. Mateusz Lewandowski
  4. Piotr Nowak
  5. Magdalena Olender
  6. Paweł Pieńkowski
  7. Michał Poreda
  8. Jarosław Sadowski
  1. Artur Bałdyga
  2. Łukasz Dzadz
  3. Piotr Dąbkowski
  4. Marcin Grądzki
  5. Wojciech Filipkowski
  6. Marcin Gugnacki
  7. Radosław Hunder
  8. Paweł Kaczyński
  9. Krzysztof Mikiciuk
  10. Daniel Papież
  1. Wojciech Ostrowski
  2. Piotr Pawłowski
  3. Marek Pietnoczka
  4. Kamil Rogaliński
  5. Artur Sejbuk
  6. Karol Serafin
  7. Kamil Stachelek
  8. Damian Szmigiel
  9. Szymon Szymański
Rok ukończenia 2005
?? ??
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
TD
Wychowawca: Krystyna Furmańczyk Wychowawca:
  1. Paweł Bałaban
  2. Cezary Bejnar
  3. Paweł Besiekierski
  4. Przemysław Chudzik
  5. Grzegorz Dacko
  6. Marcin Domian
  7. Błażej Giers
  8. Rafał Kamiński
  9. Michał Marchwiński
  10. Łukasz Monkiewicz
  1. Jakub Podbielski
  2. Tomasz Puławski
  3. Andrzej Radomski
  4. Alina Puppel
  5. Kamil Ścibek
  6. Daniel Tkacz
  7. Adam Tobojko
  8. Daniel Tydelski
  9. Beniamin Witan
Rok ukończenia 2004
?? ??
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
Kształtowanie Środowiska Technologia Drewna
Wychowawca: Beata Przystawik Wychowawca: Mirosław Kołomyjski
  1. Łukasz Banach
  2. Justyna Domian
  3. Paweł Kaczmarczyk
  4. Michał Kowalski
  5. Grzegorz Krom
  6. Karolina Lachman
  7. Karolina Marcińczyk
  8. Karolina Nestoruk
  9. Paweł Norowski
  10. Ewa Olbryś
  11. Marcin Opalach
  12. Katarzyna Parda
  13. Karolina Pieloszczyk
  1. Joanna Pieloch
  2. Karol Pliszka
  3. Justyna Raczyńska
  4. Mariusz Rogalski
  5. Malwina Sadłowska
  6. Marcin Sadłowski
  7. Sylwia Serafin
  8. Marta Serowik
  9. Edyta Ślaska
  10. Paweł Wagner
  11. Urszula Waśniewska
  12. Marcela Wygnał
Rok ukończenia 2003
Leśnictwo Technologia Drewna
Wychowawca: Mirosław Pańkowski Wychowawca: ???
  1. Anna Adamonis
  2. Stanisław Banach
  3. Łukasz Biały
  4. Urszula Filipiak
  5. Przemysław Fotyga
  6. Beata Kłodawska
  7. Paweł Kosela
  8. Karol Krajewski
  9. Piotr Kulas
  1. Marcin Majewski
  2. Krzysztof Maksymow
  3. Przemysław Olber
  4. Adam Piaścik
  5. Rafał Rubak
  6. Paweł Siwik
  7. Maciej Soja
  8. Paweł Szywilewski
  9. Jarosław Żarnoch
  1. Hieronima Bałdyga
  2. Paweł Banach
  3. Damian Banachowicz
  4. Maciej Bartosiewicz
  5. Marta Deptuła
  6. Paweł Dębek
  7. Rafał Ejdys
  8. Marcin Gołaś
  9. Mariusz Grajko
  10. Krzysztof Kępiński
  11. Rafał Kołakowski
  12. Marcin Kręciewski
  13. Paweł Ksepka
  14. Piotr Kuczyński
  15. Wojciech Leoniuk
  1. Anna Małż
  2. Adam Moroz
  3. Łukasz Murawski
  4. Ryszard Nitkowski
  5. Kamil Olszewski
  6. Wojciech Orzoł
  7. Paweł Papież
  8. Michał Ruszczyk
  9. Magdalena Samsel
  10. Grzegorz Sudoł
  11. Anna Szpilewska
  12. Przemysław Trzciński
  13. Marcin Wąsowski
  14. Urszula Wysocka
Kształtowanie Środowiska
Wychowawca: Jolanta Piaszczyk Wychowawca:
  1. Monika Barbarska
  2. Magdalena Chrobak
  3. Dorota Deptuła
  4. Justyna Deptuła
  5. Ewelina Dzwonkowska
  6. Katarzyna Ertel
  7. Artur Drężek
  8. Diana Furtak
  9. Agata Gleba
  10. Przemysław Jabłoński
  11. Emil Jankowski
  12. Marzena Kerstan
  13. Paweł Leszczyński
  1. Anna Olszewska
  2. Zbigniew Pietrewicz
  3. Adrian Potapczuk
  4. Lucyna Przybycień
  5. Ewa Rant
  6. Agnieszka Parzych
  7. Joanna Sawicka
  8. Kamila Sawicka
  9. Anna Skowrońska
  10. Kordian Szewczyk
  11. Renata Szmytko
  12. Daniel Zajkowski
  13. Wioleta Zalewska
Rok ukończenia 2002
Leśnictwo Technologia Drewna
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
  1. Tomasz Ciepielowski
  2. Tomasz Czyżyk
  3. Adam Dziczek
  4. Kinga Gadomska
  5. Paweł Jarząbski
  6. Robert Kapinos
  7. Wojciech Konieczny
  8. Piotr Konopka
  9. Adam Kowalczyk
  10. Andrzej Laskowski
  11. Rafał Lejman
  1. Katarzyna Machnowska
  2. Tomasz Napiórkowski
  3. Marcin Narel
  4. Dagmara Pęczek
  5. Sławomir Semeniuk
  6. Mariusz Stanko
  7. Wojciech Strużyński
  8. Hanna Urbanowska
  9. Mariusz Walendziewski
  10. Maciej Wójcik
  11. Karol Zarzycki
  1. Krystian Baranowski
  2. Maciej Bartosiewicz
  3. Wojciech Borawski
  4. Tomasz Borkowski
  5. Artur Chudzik
  6. Paweł Ćwiek
  7. Daniel Donderowicz
  8. Łukasz Ducki
  9. Łukasz Dudek
  10. Jacek Dudko
  11. Edyta Grzyb
  12. Bartosz Januszkiewicz
  13. Magdalena Jaroszyńska
  14. Andrzej Klimek
  1. Patryk Krystkiewicz
  2. Kamil Kuniński
  3. Sławomir Lebiosz
  4. Emil Mackiewicz
  5. Rafał Murach
  6. Adam Pietruszka
  7. Maciej Popielarczyk
  8. Artur Sypytkowski
  9. Marek Soliwoda
  10. Marcin Spilkowski
  11. Ariel Walkowiak
  12. Artur Waszkiewicz
  13. Rafał Żubrowski
Technikum Ochrony Środowiska Zespół Szkół Zawodowych
Wychowawca: Marianna Wolska Wychowawca: Andrzej Owczarczyk
  1. Anna Bałdyga
  2. Daniel Banach
  3. Robert Całka
  4. Jolanta Dąbrowska
  5. Kamila Duda
  6. Karol Dziedzic
  7. Piotr Fajęcki
  8. Anna Kaczerska
  9. Julita Łachacz
  10. Krzysztof Machnowski
  11. Anna Parda
  1. Adrian Potapczuk
  2. Kamila Róziecka
  3. Edyta Rudnik
  4. Helena Rybak
  5. Ryszard Serwatko
  6. Aleksandra Stodulska
  7. Jakub Strzeszewski
  8. Marcin Śliwka
  9. Marcin Turski
  10. Barbara Waszkiewicz
  11. Małgorzata Wojnach
  1. Mariusz Andrzejewski
  2. Mariusz Borkowski
  3. Marcin Brzostek
  4. Paweł Chyliński
  5. Łukasz Ciołek
  6. Dominik Deptuła
  7. Kamil Gemki
  8. Roman Godzina
  9. Łukasz Grabowski
  10. Bogumił Krajza
  1. Kamil Lubczyński
  2. Paweł Maleszewski
  3. Daniel Mierzejek
  4. Paweł Młynarczyk
  5. Rafał Moroz
  6. Michał Ochenkowski
  7. Sebastian Sadłowski
  8. Sebastian Stopka
  9. Robert Śliwka
Rok ukończenia 2001
Leśnictwo / Technologia Drewna Technikum Przemysłu Drzewnego
Wychowawca: Grażyna Kowalkowska Wychowawca: Bożena Lota
  1. Banach Przemysław
  2. Chojnowski Leszek
  3. Deptuła Tomasz
  4. Draba Andrzej
  5. Dyk Mariusz
  6. Ejankowski Daniel
  7. Grudziąż Łukasz
  8. Gruszczyński Karol
  9. Kaczmarczyk Paweł
  10. Kędzierski Łukasz
  11. Klimek Łukasz
  12. Kowalski Bartosz
  13. Koziatek Arkadiusz
  14. Krajza Iwona
  15. Majewska Rozalia
  16. Małż Hubert
  17. Masłowski Kamil
  1. Mikołajczyk Marek
  2. Monkiewicz Krzysztof
  3. Nykiel Krzysztof
  4. Owczarczyk Dawid
  5. Pieńkowski Michał
  6. Płoski Tomasz
  7. Radomski Grzegorz
  8. Rogiński Robert
  9. Rydel Daniel
  10. Sanczenko Piotr
  11. Sawicki Krzysztof
  12. Sztajnborn Przemysław
  13. Szwed Marcin
  14. Turko Robert
  15. Zera Tomasz
  16. Ziemba Ewa
  1. Bałdyga Marcin
  2. Borowski Tomasz
  3. Brzostek Michał
  4. Bujanowska Monika
  5. Charubin Tomasz
  6. Cwalina Arletta
  7. Dec Michał
  8. Duda Edyta
  9. Gorela Zbigniew
  10. Jurałowicz Katarzyna
  11. Kamińska Renata
  12. Kowalczyk Mariusz
  13. Krasińska Anna
  14. Kruczyk Estera
  15. Krupka Arkadiusz
  1. Makowiecki Tomasz
  2. Mierzejek Anna
  3. Pieloszczyk Marcin
  4. Pisowacki Jacek
  5. Przybycień Krzysztof
  6. Radomski Arkadiusz
  7. Rasimowicz Krzysztof
  8. Robaszkiewicz Anna
  9. Sawicki Piotr
  10. Sawicki Sławomir
  11. Szmit Magdalena
  12. Święcica Paweł
  13. Tyc Robert
  14. Uber Dawid
Technikum Ochrony Środowiska Zespół Szkół Zawodowych
Wychowawca: Dorota Sokołowska Wychowawca: Tadeusz Walendziak
  1. Drężek Adrian
  2. Duba Izabela
  3. Grabowski Arkadiusz
  4. Grykin Adam
  5. Kobus Kajetan
  6. Kopczyńska Anna
  7. Krupa Anna
  8. Kujawska Dorota
  9. Lisowski Rafał
  10. Łynka Marta
  11. Marchlewicz Marika
  12. Olszewska Marta
  1. Polita Kamila
  2. Poniatowski Rafał
  3. Rackiewicz Jakub
  4. Sekściński Michał
  5. Soja Artur
  6. Stankiewicz Piotr
  7. Sutkowska Ewa
  8. Szmigiel Joanna
  9. Szylakowski Wojciech
  10. Trzcińska Agnieszka
  11. Urbanowska Lidia
  12. Zieliński Tomasz
  1. Bartecki Karol
  2. Bastek Szymon
  3. Bzura Tomasz
  4. Celiński Jakub
  5. Czajka Łukasz
  6. Dobrzyński Robert
  7. Dziechciarski Mariusz
  8. Fiedorczyk Robert
  9. Gnatkowski Wojciech
  10. Grabowski Marcin
  11. Kaczyński Kamil
  12. Kowalski Karol
  1. Jaskowski Konrad
  2. Mrozek Piotr
  3. Ochenkowski Mariusz
  4. Przekaziński Paweł
  5. Sadłowski Dariusz
  6. Serowik Paweł
  7. Spyra Radosław
  8. Spyra Sławomir
  9. Stasiak Adam
  10. Topa Kamil
  11. Trzciński Marcin
  12. Ulbin Krystian





Aktualna pogoda - 13:00
6:22 9.7 km/h
18:30 E
17.4 °C 81 %
970.9 hPa 0.2 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 19-09-2017