ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Absolwenci szkoły z lat 1991-2000

Poniżej znajduje się spis absolwentów, którzy ukończyli naszą szkołę w latach 2001-2010.

Rok ukończenia: [2000] [1999] [1998] [1997] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991]

Rok ukończenia 1999
Technikum Leśne Liceum Techniczne
Wychowawca: Halina Pańkowska/Mirosław Pańkowski Wychowawca: Teresa Małkowska
  1. Krzysztof Baprawski
  2. Arkadiusz Duda
  3. Paweł Goceł
  4. Bartosz Gulewicz
  5. Łukasz Jarząbek
  6. Marcin Karwowski
  7. Adam Kokoszko
  8. Jacek Komar
  9. Ireneusz Krzyżanowski
  10. Monika Kubiak
  11. Tomasz Kunio
  12. Tomasz Leoniuk
  1. Tomasz Miecznikowski
  2. Paweł Myszkowski
  3. Adam Pęcherzewski
  4. Paweł Pojawa
  5. Tomasz Proć
  6. Andrzej Rydzewski
  7. Hubert Sawicki
  8. Jacek Schramke
  9. Piotr Seroka
  10. Tomasz Stańczak
  11. Julian Uściłowicz
  12. Grzegorz Wyrczyński
  1. Michał Bednarczyk
  2. Kamil Bielak
  3. Wojciech Bowszys
  4. Grzegorz Cienki
  5. Mariusz Furtak
  6. Zdzisław Gawryszewski
  7. Przemysław Gęstwicki
  8. Marcin Hyńko
  9. Andrzej Kaczyński
  10. Tomasz Kaluta
  11. Michał Klasztor
  12. Mariusz Korżewicz
  13. Karol Kozłowski
  14. Paweł Król
  15. Anna Paczoska
  1. Katarzyna Pijanowska
  2. Krzysztof Rak
  3. Marek Ramotowski
  4. Krzysztof Rosiński
  5. Artur Ruciński
  6. Paweł Sendrowski
  7. Przemysław Serafin
  8. Andrzej Sikora
  9. Piotr Skonieczek
  10. Karol Syta
  11. Wojciech Szymański
  12. Izabela Tarara
  13. Mariusz Zapadka
  14. Michał Zarembski
Rok ukończenia 1995
Technikum Leśne ?
Wychowawca: Mirosław Pańkowski Wychowawca: ???
  1. Jacek Bąk
  2. Mirosław Czyżewski
  3. Artur Gnatkowski
  4. Michał Łangowski
  5. Piotr Mioduszewski
  6. Marian Moczulski
  7. Arkadiusz Nosek
  8. Grzegorz Pepłowski
  9. Tomasz Puchałko
  10. Szczepan Perfikowski
  11. Szymon Raczkowski
  12. Arkadiusz Sawicki
  13. Grzegorz Skóra
  14. Marcin Szczepanik
  15. Krzysztof Śniarowski
  16. Krzysztof Świerdzewski
  17. Marcin Zieliński
  18. Tomasz Wysocki
  1. Adam Kędziora
  2. Sławomir Sienkiewicz
  3. Sebastian Begicz
  4. Tomasz Czelejewski
  5. Patryk Filipkowski
  6. Arkadiusz Kurpiewski
  7. Tomasz Masłowski
  8. Marcin Malinowski
  9. Robert Piasecki
  10. Karol Pojawa
  11. Szymon Przekop
  12. Szymon Radzewicz
  13. Rafał Tarara
  14. Rafał Trapik
  15. Marek Wasyk
  16. Piotr Żenda
  17. Piotr Wierzchowski
  18. Jacek Mikulski
Rok ukończenia 1994
Technikum Leśne ?
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
  1. Grzegorz Bąk
  2. Piotr Bełcikowski
  3. Waldemar Czaplis
  4. Tomasz Drężek
  5. Jacek Gardocki
  6. Tomasz Golon
  7. Waldemar Gładkowski
  8. Witold Grzywiński
  9. Mariusz Jałoszewski
  10. Wojciech Jaśkiewicz
  11. Piotr Konopka
  12. Radosław Kuleszewicz
  13. Mariusz Marciniak
  14. Tomasz Muszyński
  15. Andrzej Oleszczak
  1. Tomasz Ojdowski
  2. Dariusz Olszewski
  3. Piotr Perzanowski
  4. Dariusz Poncyliusz
  5. Rafał Sadowy
  6. Rafał Sienkiewicz
  7. Dariusz Stefaniak
  8. Tomasz Szczepaniak
  9. Adam Wiatrow
  10. Piotr Wydra
  11. Krzysztof Dzięgielewski
  12. Mirosław Lemański
  13. Jacek Olbryś
  14. Norbert Rudnik
  15. Przemysław Rydel
Rok ukończenia 1993
Technikum Leśne ?
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
  1. Krzysztof Andruk
  2. Romuald Cekała
  3. Daniel Chmura
  4. Artur Chrobot
  5. Adam Czarnecki
  6. Paweł Czyż
  7. Jerzy Grzyb
  8. Robert Jaroszewski
  9. Maciej Jodko
  10. Artur Kasznia
  11. Mariusz Kimszal
  12. Sylwester Krajewski
  13. Wojciech Paczkowski
  14. Adam Perzanowski
  1. Grzegorz Piłat
  2. Maksymilian Perfikowski
  3. Zbigniew Pietrzykowski
  4. Adam Ordyniak
  5. Tomasz Sienkiewicz
  6. Krzysztof Tomasz
  7. Mariusz Trzciński
  8. Daniel Zadroga
  9. Piotr Złotoś
  10. Robert Weydman
  11. Michał Fedyk
  12. Mirosław Koziatek
  13. Janusz Misiewicz
  14. Karol Sokołowski
Rok ukończenia 1992
Technikum Leśne ?
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
  1. Daniel Bak
  2. Tomasz Bilkiewicz
  3. Mariusz Drężek
  4. Maciej Błazeusz
  5. Dariusz Giruć
  6. Bolesław Juszkiewicz
  7. Mirosław Kusztal
  8. Rafał Krajewski
  9. Marek Klewiado
  10. Piotr Małż
  11. Wojciech Misiukiewicz
  12. Tomasz Mituniewicz
  13. Waldemar Nosek
  14. Ireneusz Paliński
  15. Grzegorz Piniaha
  1. Adam Ptasznik
  2. Leszek Pysznik
  3. Marek Salmanowicz
  4. Tomasz Strzelczyk
  5. Roman Smoliński
  6. Cezary Sobótka
  7. Radosław Żebrowski
  8. Tomasz Żukowski
  9. Dariusz Wnuk
  10. Jerzy Grzyb
  11. Adam Janus
  12. Jacek Mikulski
  13. Dariusz Sulewski
  14. Krzysztof Szuchnicki
  15. Zbigniew Terlecki
Rok ukończenia 1991
Technikum Leśne ?
Wychowawca: ??? Wychowawca: ???
  1. Jan Czerniecki
  2. Robert Grala
  3. Robert Baranowski
  4. Janusz Gałązka
  5. Tomasz Jeziorski
  6. Robert Kaśkiewicz
  7. Andrzej Kupiński
  8. Zbigniew Liszewski
  9. Jarosław Niewiński
  10. Sławomir Sienkiewicz
  11. Julian Wnorowski
  12. Janusz Wiszniewski
  13. Michał Żarnowski
  14. Krzysztof Żoch
  15. Tomasz Bałdyga
  1. Adam Dzik
  2. Robert Madejek
  3. Krzysztof Maślanik
  4. Tomasz Modzelewski
  5. Bogdan Nazar
  6. Grzegorz Nawrocki
  7. Dariusz Pieńczykowski
  8. Adam Sypełowski
  9. Robert Trusiewicz
  10. Sławomir Truszkowski
  11. Adam Kołodziejski
  12. Jarosław Kryczka
  13. Paweł Kosewski
  14. Tomasz Wysocki
  15. Krzysztof Kozak





Aktualna pogoda - 13:00
6:22 9.7 km/h
18:30 E
17.4 °C 81 %
970.9 hPa 0.2 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 19-09-2017